şükela:  tümü | bugün
 • " nuriye ve semih pankartı taraftarımızı tahrik etti." şeklinde yapılan açıklamadır.
  gerçekten kafayı yemiş bu kon*alı'lar.
 • "konyaspor süper kupa maçının ardından bir açıklama yayınlayarak "emniyet tarafından tüm pankartlar yasaklanmış olmasına rağmen dhkp-c mensubu olarak nitelendirilen ve yurtdışında pkk’nın lehinde eylem yapıp destek verdiği nuriye gülmen ve semih özakça için beşiktaş tribünlerinde destek pankartı açılmıştır. sporla ve özellikle futbolla hiç ilgisi olmayan bu tavır garipsenmiş bu şekilde taraftarımız tahrik edilmeye çalışılmıştır."

  ışidçileri tahrik etmek için bir şey mi yapmak gerekiyordu? pankart yasak; ama kelebek serbest mi? alçalmanın keşke bir sınırı olsa; lakin yok.

  kaynak

  not: takım tutmuyorum.
 • şu fotoğraftaki kel adam elindeki kesici aleti pepe'nin sırtına saplasaydı yine böyle laçka, manipulatif ve utanmaz açıklama yapabilecekler miydi? hiç utanmaları kalmamış, zerre kadar utanmıyorlar, birde çıkıp açıklama yapıyorlar, bunlar hep o ışid sevdalısı, izmir marşı düşmanı başkanlarının başının altından çıkıyor.
 • meali: (bkz: biz çomarız)
 • taraftarının maç boyunca yanıcı ve patlayıcı madde attığı, bir beşiktaş futbolcusuna kelebek olarak tabir edilen bıçağın atıldığı, maç sonu hayvan gibi sahaya dalıp çıkış tüneline kadar gidenlerin mağdur olmasını konu alan açıklama. yersen.
 • başakşehir'in, konyaspor'un, osmanlıspor'un kapanma vaktinin geldiğini gösteren açıklama. sırtınızı bir yere dayayarak bir yere varabilirsiniz ama orda uzun süre kalamazsınız. göreceğiniz yer önünde sonunda amatör. hiç boşuna bi yerlere yaranmaya çalışmayın hala, komik oluyorsunuz.
 • konyaspor başkanının izmir marşı çıkışından sonra ışid militanlarını kışkırtmak gibi sözlerle kendi halkını, taraftarını da bu kapsama sokmuş, siyasi bir spor kulübü başkanı beyanı.

  konyaspor' un siyasete bulaşmasa, kulübün içine bu kadar siyaset sokmasa ne durumda olacağını hepimiz biliyoruz.

  çok ciddiye almayın.

  not: bursaspor.
 • gene mi mağdursunuz amk?

  konyaspor yönetimi olarak yaşanan olaylardan dolayı çok üzgünüz. ilgili taraftarlarımızı tespit edip, gerekli önlemleri alacağız. bu tip taşkınlıklar konyaspor taraftarına yakışmadı. güvenlik görevlilileri ve yetkililer ile ortak hareket edip, futbola yakışmayan bu taraftarları konyaspor tribünlerinden uzaklaştıracağız. yaşanan olayların bir daha yaşanmaması için gereken yönetim kurulumuzca yapılacaktır.

  al işte iki saniyede yazdım yukarıdakileri, bu kadar mı zor şöyle iki satır yazı yazmak? bu kadar mı zor iki dakika akil insanı oynamak? altı üstü ortamı germeyeceksiniz. bu kadar basit. ne kadar zor geliyor yahu?