• "konyaspor süper kupa maçının ardından bir açıklama yayınlayarak "emniyet tarafından tüm pankartlar yasaklanmış olmasına rağmen dhkp-c mensubu olarak nitelendirilen ve yurtdışında pkk’nın lehinde eylem yapıp destek verdiği nuriye gülmen ve semih özakça için beşiktaş tribünlerinde destek pankartı açılmıştır. sporla ve özellikle futbolla hiç ilgisi olmayan bu tavır garipsenmiş bu şekilde taraftarımız tahrik edilmeye çalışılmıştır."

ışidçileri tahrik etmek için bir şey mi yapmak gerekiyordu? pankart yasak; ama kelebek serbest mi? alçalmanın keşke bir sınırı olsa; lakin yok.

kaynak

not: takım tutmuyorum.
  • taraftarının maç boyunca yanıcı ve patlayıcı madde attığı, bir beşiktaş futbolcusuna kelebek olarak tabir edilen bıçağın atıldığı, maç sonu hayvan gibi sahaya dalıp çıkış tüneline kadar gidenlerin mağdur olmasını konu alan açıklama. yersen.
  • gene mi mağdursunuz amk?

konyaspor yönetimi olarak yaşanan olaylardan dolayı çok üzgünüz. ilgili taraftarlarımızı tespit edip, gerekli önlemleri alacağız. bu tip taşkınlıklar konyaspor taraftarına yakışmadı. güvenlik görevlilileri ve yetkililer ile ortak hareket edip, futbola yakışmayan bu taraftarları konyaspor tribünlerinden uzaklaştıracağız. yaşanan olayların bir daha yaşanmaması için gereken yönetim kurulumuzca yapılacaktır.

al işte iki saniyede yazdım yukarıdakileri, bu kadar mı zor şöyle iki satır yazı yazmak? bu kadar mı zor iki dakika akil insanı oynamak? altı üstü ortamı germeyeceksiniz. bu kadar basit. ne kadar zor geliyor yahu?
  • başakşehir'in, konyaspor'un, osmanlıspor'un kapanma vaktinin geldiğini gösteren açıklama. sırtınızı bir yere dayayarak bir yere varabilirsiniz ama orda uzun süre kalamazsınız. göreceğiniz yer önünde sonunda amatör. hiç boşuna bi yerlere yaranmaya çalışmayın hala, komik oluyorsunuz.
  • bir futbol takımı taraftarının; takımı doğru transferlerle borcunu bitirip, kar etmeye başlayınca bir kupa maçında 3-4 kere elinde bıçakla sahaya atlamak hakkının olduğunu savunan yazarların yazdığı başlık.

öbürünü dikkate almıyorum bile, bbp referandumda önce hayır diyeceğini açıklayınca bbp'yi fetocu ilan eden, sonra bbp evete dönünce vatan kahramanı sayan fikrini zikrini para ile satan hazret kendisi.
  • yalancıyı siksinler mi diye sormak istediğim leş açıklama.

1.5 metrelik pankartı o kadar kalabalığın içinden ve 40 metreden gördünüz, yetmedi yazılanı seçtiniz ve ona kızdınız demek. oğlum size yarım metreden ikisinin fotoğrafını göstersinler "bunlar kim?" diye sorarsınız şimdi başımıza uzman siyasetçi kesildiniz.

edit: nuriye gülmen ve semih özakça'yı tanımam etmem ama bu iki eğitimcinin bütün konya şehrinden daha değerli olduklarını düşünüyorum.
  • bakın ülke futbolunun, ülkenin kendisinin içinde bulunduğu acziyetinin kanıtı bu açıklama. herifler kelebek bıçak fırlatıp; 1000 kişi sahaya giriyor; bizim futbolcular aralarında kalıyor; 15-20 kişilik bir grup ise; bizim seyirci önüne gelip tahrik, sandalye fırlatma; el hareketi ile karşılık verilmesini amaçlıyor; ama sebebi nuriye ve semih pankartı öyle mi?

ulan siz bombalı saldırıda ölmüş çoluk çocuk vatandaşlarımız için istiklal marşı ve saygı duruşu sırasında yuh çekmiş davarlarsınız; haddinize mi ulan böyle açıklama yapıp üste çıkmaya çalışmak. mustafa kemal diye tezahürat yapan tribünlere; pkk dışarı diye bağıran ya da bağırtılan; maç öncesi ellerde döner bıçakla beşiktaş otobüsü kovalayıp; penaltı atılırken ya allah bismillah çeken bir amip ordususunuz.

and olsun bu ülke sizin gibi çomarlara kalmayacak.

bunun futbolla falan ilgisi yok; sizdeki derdi biliyoruz biz; siz tebaa olmaya, kula kulluk etmeye aşık yığınlarsınız; ama biz de fikri hür vicdanı hür vatan evlatlarıyız. tarih bugünleri ve bu aymazlığınızı da yazacak.
  • kümeye kümeye
    konya konya kümeye!

not: gs
  • bir galatarasaylı olarak bu konuda beşiktaş'ı destekliyorum. galatasaray ve fenerbahçeliler olarak, böyle bir durumda ezeli rakibimizin yanında olmalıyız. inanın kısa bir süre sonra aynı şey bizim takımlarımızın da başına gelecek. akp yandaşları malesef futbolun içine kadar sızdılar artık. konu futbol ve takım olayı olmaktan çıkmaya başladı.
  • yari ölü iki insani yurtdisi üzerinden pkk'ya baglayip, bununda kendi taraftarini tahrik ettigini söylemek icin provakatör bir isidci olmak lazim.

lan siz ne igrenc insanlarsiniz ya.
hesabın var mı? giriş yap