şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kan donduran goruntuler. nereye gidiyoruz beyler. olan masum vatandasa oluyor. allah rahmet eylesin

kaynak : https://m.haberler.com/…i-kamerada-11127097-haberi/
  • çevresi tarafından "terör ahmet" olarak adlandırılan kişidir.
    çevresinde bu adamın nasıl bir oç olduğu bilinirken hala serbest gezmesi ve masum bir vatandaşı katletmesi, harika adalet sistemimizin bir getirisidir.
  • tutuksuz yargilanmak uzere serbest birakilacaktir, bunu söylemekten yorulduk.
  • bağlantıları araştırılsın akp il-ilçe teşkilatındaki birinin yeğenidir oğludur.

cezaevinden firar et, belinde silah ona sık buna sık bunca zaman yakalanma artık eşeğin kulağına su kaçırınca zahmet edip yakalasınlar ne ala memleket.

akp türkiyesine yakışır magandadır.
  • dalyarragin tekinin kafasına göre millete sıkıp öldürmesine çok şaşırmadım ama polisin yakalayabilmesi oldukça şaşırtıcı
  • ba ba ba, it öfkesini alamamış, polisle çatışmaya girmiş, şans haberi kimse yaralanmamış; ulan adam ölmüş, bu iti niye indirmezsiniz, olan gariplere olur zaten. allah rahmet eylesin adamcağıza.
  • rte'ye akp'ye laf etmiş mi? etmemiş.
    o halde sıkıntı yok, salın gitsin.
    ha böyle bir lafı varsa elbette gerekeni yaparlar.
    sonuçta koca devletiz, afrika kabilesi değil.
  • polisle çatışıp nasıl sağ kurtuluyor ben de bunu anlamıyorum. sadece 5 polis bile gelmiş olsa, adam sıkınca hepsi aynı anda 2 tane sıksalar biri bile mi kafaya-gövdeye denk getiremiyor yani?
  • tokatı yiyince silaha sarılan bir tip.
    terör ahmet’miş.
    iyi ya böyle silahı eline alan güçlü oluyorsa okulların yanına poligon da açalım gençler eksik kalmasın.