• valla başıma bir şey gelmeyuecekse videoya ciddi ciddi çok güldüm. ya kardeşim bu nasıl bir gerizekalılık. nasıl bir beyinsizlik.

bu topraklarda bir tane akıllı adam kalmadı mı? her gün yüzlercesini görüyoruz benzer olayların. şaka gibi.

yani tüpü sıkan adam ayrı skandal, tünelde zaten yavaş gitmesi gerekirken, bir de üstüne yangın varken yine de yavaşlamayanlar ayrı skandal, hem hızlı gidip hem yakın takip yapıp öndekine toslamak ayrı skandal.

yemin ediyorum siz asla eğitilmezsiniz.

olan bizlere oluyor.
  • normal bir ulkede ne olur? bunu gordugun gibi dortluleri yakar, frene basarsin. bunu yaptigini goren arkandakiler de aynisini yapar. senin de zarar gorebilecegin bir mesafe ise bunu yaptiktan sonra sen belki arkandaki falan gecer gider. trafik orda durur, millet polisi bekler. zaten tunele 120-130 hizlarla girmek tehlikelidir, dunyanin her yerinde hizini dusurmeni soyleyen levhalar bulunur.

peki normal olmayan bir ulkede ne olur, vidyoda replay yapa yapa gorebilirsiniz.
  • suç %100 arkadan mal gibi son sürat gelen araçlardadır. mal mısınız? zaten yangın var. söndüren vatandaş daha nasıl bi uyarı işareti verebilir. yangindan daha acil bi uyarı işareti ne olabilir? yavaşlamak için ne olmasını bekliyosunuz?
  • (bkz: darwin awards)

sec begen al
  • ordu nefise akçelik tünelinde bir aracın alev alması üzerine onu söndürmeye çalışan vatandaşın karbondioksiti sıkmasıyla başlayan zincirleme kazadır .

alev alan aracın yanından arabaların geçmeye devam etmesi gerçekten ilginç, acaba olay çok mu hızlı gelişti de yolu trafiğe kapatmaya fırsat olmadı, bilemedim.
  • doğal seleksiyonmuş!
    yaşadığımız koşullarda sağlam bir şekilde ayakta kalmak için einstein zekası yetersiz kalır.
    mucize lazım.
    lütfen düşünerek ve empati kurarak ve de özenle yorum yapalım.

kınama komşunu; gelir başına.
  • yanan araca en az 100 metre kala dur, yak dörtlünü arkadan gelenler dörtlünü farkedince durur zaten. araçtaki dörtlülerin asıl amacı budur, öyle yasaklı bir yere parkedip aracınızı çekmemeleri için yakın diye konmamış o sinyaller sizin aracınıza, diğer araçları uyarmak için konmuş kaz kafalılar.

tanım: insanımızın ne kadar zeka yoksunu olduğunu gösteren olaydır.
  • telefon kamerasıyla yangın söndürmeye çalışan kımıl canlısını gözler önüne seren belgesel kalitesinde görüntüdür. sonrasında sıçıp sıvayan amip ise insanı hayretler içinde bırakmaktadır.
  • yangını kameraya çekmeye çalışan adam gerçekten bir zombi.
    akılsız, düşüncesiz, ilkesiz.
    bu idiotlar evleri, iş yerleri yanarken de kamera çekimi yapabilecek mi acaba?

sevdiği birinin başına bir felaket geldiğinde (deprem, sel, darp, kavga, tehlike) felaketi önelemye mi çalışacak yoka kamera çekimi mi yapacak?

pardon ya . bu kafanın sevdiği biri olabilir mi yeryüzünde.mekanikleşmiş, sadece twitterda bilmem nerede yaptığı çekimi kutsamak için yaşayan bir andaval
    sevebilir mi gerçekten
    pedro almodovar olsaydı anlardı beni
hesabın var mı? giriş yap