şükela:  tümü | bugün
 • genç bir kızın twitter'da paylaştığı olay. genç kızın iddiasına göre, mekan sahipleri kendisini ve annesini yumruklamış, üstüne orospu diyerek hakaret etmişler. kızın burnu kan içinde kalmış.

  kızın halini gösteren tweet

  kızın olayı anlattığı tweet

  darp raporu

  işletmenin sahibi kadın da kendisinin şiddete uğradığını iddia ediyor ama kızın iddiasına verdiği cevap olaydan daha vahim. kızın fotoğrafındaki gözlerini işaret edip sarhoşluktan gözleri yumuk diyerek şiddeti meşrulaştırmış, burnundaki kanın azlığını işaret edip şiddeti küçümsemişler resmen. daha düzgün yazı yazmayı bile bilmemeleri kızın iddialarındaki mekanın kaba ve kıro tutumunu destekler nitelikte.

  mekan sahibin iddialara cevabı

  işletme sahibi kadın, yazdığı ınstagram iletisinin altında kamera kayıtlarını isteyen ve şiddeti eleştirenlere de ters ters cevap vermiş ayrıca. bu da ayrı garip.

  ınstagram paylaşımı

  bakalım hangisi haklı çıkacak. ikiye bölünmüş insanlar.
 • bizzat orda olan biri olarak söyleyebilirim ki kadın orada haksızdı darp edildi edilmedi bilmiyorum yanındaki arkadaşları bile vurmuş olabilir acı ama ilk kez beach club savunuculuğu yapacağım.
 • mekanın sahibi ya da işletmecisi kadın da şiddete maruz kaldığını iddia ediyor.

  https://www.instagram.com/p/cdngllqjbva/
  https://www.instagram.com/p/cdnej5mnnir/
 • mekanin sahibinin aciklamalarinda musterilerin rus asilli olmalarinin neden belirtildigini anlayamadim.
 • artık bu olaylara tepkim (bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin) şeklindedir.
 • şu mekanlara artık ses ve görüntülü kameralar mecburi olsun.
 • hikayede çok eksik nokta var. kim haklı kim haksız bilemem. 2 tarafta da şiddet gördüğünü iddia eden kadın var. ama müşteri pek masum gelmedi.
 • böyle mekana gidiyorsanız, böyle olaylar yaşayabilirsiniz. o yüzden gitmeyin. hadi gittiniz diyelim, böyle denyoluklarla muhattap olmamak için basit içecekler sipariş edin.

  işletme sahibi: https://www.youtube.com/watch?v=lklglk5nmvc
  işletme ortağı kadın: https://www.msn.com/…plaj-sezonunu-açtı/vi-bb15bbx1

  kim yalan söylüyor derseniz, dış görünüşe göre söylemem gerekirse işletmeci yalan söylüyor gibi.
 • umarım suçlular cezalandırılır fakat buradaki ikincil rezalet ise ayvalık’ta “copacabana” ismiyle beach açacak özgüvene sahip olmak rahatlığıdır.
 • feminazi bir tipin olayı kamuoyu desteği ile kendi lehine çevirmeye çalıştığı salakça bir olay. işin ilginç yanı copacabana öyle yarrak kürek işletilen bir mekan değil. şahsen sadece aşırı kalabalık olduğu için müthiş kafa siktiğinden dolayı pek haz etmem. bazı mekanların aksine aşırı şekilde kaşınmadığınız sürece olay çıkma potansiyeli olan bir yer değil.

  o değil de asıl acilde nöbetçi pratisyen hekimin direkt grafi olmadan hangi akla dayanarak kırık var yazdığını merak ettim. hani darp olayında kemik kırığının yaşam kalitesini hangi ölçüde etkilediğine bakılması için film çekilmesi ve adli tıpın bu filmlere bakarak kati rapor için görüş belirtmesi gerekiyor. burada hiçbir bok yok.
26 entry daha