şükela:  tümü | bugün
  • tsi 22:00 da başlayacak olan, şampiyonlar ligi son 16 turu rövanş maçı.
    ilk maç 1-1 lik beraberlik ile sonuçlanmıştı.
    (bkz: 25 şubat 2020 napoli barcelona maçı)
    maç sonu editi: barcelona 3-1 napoli
  • bein sports 1'den yayımlanacaktır.

aklım barcelona dese de, favorilerden liverpool, real madrid ve juventus'un elendiği bir sezonda barcelona neden elenmesin; leipzig, atalanta ve lyon'un olduğu son 8'de napoli neden olmasın diyorum.

olur mu olur.
  • sike sike barcelona'ya verecekleri maçtır.

real gitti bir de barca giderse ortalık karışır. sikerler kamil hepimizi sikerler.
  • dünyada eyyamı yapabilecek en iyi hakem olan cüneyt çakır maçı yönetttiği için barcelona rahat kazanacaktır.
  • yakın futbol tarihini değiştirebilme ihtimali olan maç. eğer barcelona elenirse messi'nin inter ya da manchester city'ye transfer olma olasılığı yükselecek. bir napoli sempazitanı olarak inşallah eleriz diyorum. biz de çok iyi değiliz ama bir daha barça'yı böyle yakalamak zor.
  • ali palabıyık ve mete kalkavan’ın var odasında görevli olduğu karşılaşma. şunu yazmak bir tek bana mı komik geliyor?

edit: barcelona’nın attığı gol türkiye’de olsaydı cüneyt çakırı izlemeye çağıracaklarından %100 eminim. çağırmamak doğrusu ama türkiye’de standartları farklı işletiyorlar.
  • 2. dakikada napolinin 1 şutunun direkten döndüğü maç.
  • kalidou koulibaly başka seviyelerin stoperi. dün akşam ki raphael varane'dan sonra izlemek bir zevk.
  • ceza sahasında 1 değil 2 faul var. cüneyt görmüyor okey, bir de var'dan kontrol edip gole onay veriyorsunuz. helal valla kolay iş hakemlik.
  • barcelona'nın golünde ki faulu her zaman olduğu gibi bir tek türk hakem heyeti görmedi.