şükela:  tümü | bugün
38 entry daha
  • kuzey tribünü 2 adet kombine devredilecektir. detay için mesaj atabilirsiniz.
  • bir adet fenerium üst g blok biletimi gişe fiyatının altına devredeceğim maçtır.
  • fenerbahçenin gol olup yağacağı karşılaşma. skor 6-1
  • yarın stadyumda yerimizi alacağımız maçtır. bol gollü güzel bir başlangıç olsun. mehmetçik basri, lefter, can gibi!
  • kardesimle gidecegimiz mac. yalniz iki farkli tribundeyiz. (fenerium ve maraton c blok). eger ikisinden birini bizimle takaslayip bizi ayni tribunde bulusturacak olan biri varsa cok sevinirim.

mac oynanmadan yazacak bisey yok zaten, umraniyenin hic bir macini henuz izlemedim. umarim bu sezondan sonra da izlemek zorunda kalmayiz bu tip takımları.
  • 2 adet kuzey tribünü bileti işlerim nedeniyle gişe fiyatından bırakacağım son maç.
  • kuzey kale arkasından 100 tl'ye bilet devredebileceğim maç. saatinden dolayı gidemeyeceğim.

edit: @siyahina nickli arkadaşa devir oldu.
  • kombinem var, maça gidiyorum. *
    (bkz: #140872730)

yarın akşam 7buçuk gibi evden çıkış,

marmaray'da formalı insanları görme,

yaz akşamı serinliğinde hava,

stada doğru inceden sallanarak yürüyüş,

o ara kadroya bakıp sövme,

tribünde ufaktan havaya giriş,

saçma bir golle geri düşme,

kaos, ıslık, yuhalama,

güç bela öne geçme,

iyi oynayan topçumuzun sakatlanması,

arda sloganları,

oyun esnasında klopp edasıyla oyuncu dizilişlerini, akışı inceleme ve olası 7291 değişikliği, sonucu hesaplama,

maç sonu hatıra fotoğrafları,

tıklım tıklım marmaraya biniş,

yorgunluk,

eldeki pet şişenin dibini vakumlama,

kapanış.
  • maç saati nedeniyle kızımla gitmemiz imkansız. gidemediğim için, maraton alt b blok kombinemi gişe fiyatından devrediyorum
19 entry daha
hesabın var mı? giriş yap