şükela:  tümü | bugün
 • 3.yıl üst üste uefa avrupa ligi grup aşamasında yer alıp yine umutlarını son maça taşıyan qarabağ'ın artık o sene bu sene demesini ve azerbaycan futbolunda çıtayı bir yukarıya koymasını umduğumuz maç.

  iki yıl önceki 11 aralık 2014 qarabağ fk inter maçı'ndaki hakem fiyaskosundan sonra yine bir italyan takımıyla son maça çıkacak olmaları, yine kazanmaları durumunda diğer sonuçlardan bağımsız tur atlayacak olmaları gibi tuhaf benzerlikler içermesi insanı kıllandırsa da, şampiyonlar ligi'nde ilerlemeyi pisi pisine sonuçlarla kaçıran qarabağ için artık en azından kupa 2'de bir aşama daha atlamanın zamanı geldi.

  tatava yapma bas geç qarabağ!
 • maçın hakemi (bkz: ivan bebek)!

  1. (bkz: fiorentina) 10
  2. (bkz: qarabağ fk) 7
  3. (bkz: paok fc) 7
  4. (bkz: slovan liberec) 4

  (bkz: burası karışacak vaziyet alın)

  edit: karışmadı la.
 • ivan bebek'in qarabağ'ı kuşbaşı doğrayıp fiorentina'ya yedirmesi beklenen maç.
 • qarabag'ın twitter hesabına yazarak dikkat etmelerini söylediğim maç, üstüme vazifeymiş gibi, neyse ki twitter'dan beğendiler de birilerinin okuduğunu görmüş oldum.

  iki sene önce çek cumhuriyeti'nden bir hakem bozuntusu * yüzünden elenen, bu yıl çek cumhuriyeti'nden bir takıma (viktoria plzen) elenip yine grupta bir çek cumhuriyeti takımına takılarak (slovan liberec) işini son maça bırakan qarabağ'ın ne yapacağını merakla bekliyoruz, malumdur ki hakem geçen senenin tetikçilerinden ivan bebek, malumdur ki o da balkanlardan..
 • qarabag insallah ikinci kez isgal edilmez.
 • hahahahaah azizin pavalı köpekleri ivan bebek'in aziz sayesinde men edileceğini düşünüyor maçlardan. bu zeka ancak bir fenerliye yakışır zaten. yüreyedur koca yürekli ivan abi. dualarımız seninle. evet.
 • hakemle alakalı bir problem olmadı ancak son dakikalara girilirken skor 2-1 fiorentina lehine, bu durumda üst üste 3.sezon son maça umutlu giren qarabağ gruptan yine çıkamamak üzere, ama bu sezon topladığı puanlar olası şampiyonluk geldiğinde şampiyonlar ligi 3.ön eleme turunda bu sefer onları seri başı yapabilir.

  yazarken fiorentina 10 kişi kaldı, son 6 dakika..

  düzeltme: 1-2 bitti ve qarabağ 3.sırada kalarak bu sezonluk avrupa'ya veda etti.