şükela:  tümü | bugün
 • ablanın bu haftaki şehir ziyareti.

  ziyaret valilik ziyareti ta da teşkilat ziyareti değil bu arada. bizzat esnafla, halkla buluşmaya gidiyor abla.

  detaylar burada.
 • bitlis, edirne, mardin ve artvin'e ziyaretlerin ardından gerçekleşek iyi türkiye yürüyüşünün beşinci adımıdır. kendisi gitmese de 4 aralık 2017 günü de, yusuf halaçoğlu zonguldak'taydı.

  meral hanım sanırım kahvaltı esnasında yürek ilen, evet ilen, besleniyor. çünkü açık açık mevcut cumhurbaşkanı ve akp genel başkanına meydan okuyor. koltukta değil, milletle el ele iyilikle öreceğiz türkiye'yi diyor. bize televizyonlar kapalıysa duble yollar açık diyor.*

  sürekli yaptıkları yollardan bahsederek o yollardan milletin ayağına gitmekten imtina edenlere inat, gide gele bu yolları aşındıramasam da, milletle kucaklaşmak için bu yollarda ayakkabılarımı aşındırırım diyor.

  yürü be asena.
 • şırnak'ın vatanseverlerince mutlulukla karşılanacaktır.
 • iyi parti tivıtır hesabı bir video yayınladı.

  ayrıca sadece şırnak değil cizre de ziyaret edilecekmiş.

  --- spoiler ---

  ülkemizde gitmediğimiz şehir, dinlemediğimiz dert, sarmadığımız yara kalmayacak. bir batı’ya, bir doğu’ya; bir kuzey’e bir güney’e… yeniden birlik olmak, kenetlenmek, kucaklaşmak için 8 aralık cuma günü şırnak’a geliyoruz. #türkiyeiyiolacak
  --- spoiler ---
 • turk kadininin cesaretini ve yigitligini bir kez daha dosta dusmana gosterecek olan ziyarettir. bu vatanin gelecegi ve butunlugu icin kim bir tugla koyuyorsa allah ondan razi olsun. yolu acik olsun meral hanimin. (bkz: kuva-yı milliye ruhum kabardı)
 • turkiyenin dogusuna batisina kadin eli degiyor. egitimli, akilli, anadolu insaninin tum vasiflarini tasiyan haci anne eli degiyor. cehaletten beslenmeyen, ayristirma kutuplastirma bilmeyen anne sefkati bunun adi. allah yolunu acik etsin, bizi de cahilin cuhelanin tarih bilmez dil bilmez yol yordam bilmezlerin elinden kurtarsin.
 • milliyetçi ve dindarlar dünyaya hastalık yayarlar.
  çok az yerleri gezmeleri insanlık için önemlidir.
 • bazıları gibi arkasında koca bir orduyla, kendisini koruyan polislerin dahi silahlarını toplayarak yapılan bir ziyaret olmayacaktır. mertçe ve yüreklice yanında sevenleriyle, halkla kimseyi aşağılamadan yapılan bir ziyaret olacaktır.
 • iyi parti'nin vatandaşlar arasında ayrım yapmadığının kanıtı olan ziyarettir.

  zira her iki taraf birbirlerine karşı ön yargılı. bunun kırılmasında ve daimi kardeşliğin sağlanmasında oldukça önemli bir adımdır.

  kendisini karşılayan kürtçe pankartlar, hanımefendiyi ırkçılıkla itham edenlerin suratlarında patlıyor adeta; https://i.hizliresim.com/ey1lnd.jpg