şükela:  tümü | bugün soru sor
 • istanbul atatürk havalimanı tav otoparkında güvenlik kameralarının olmaması rezaleti.

  6 aralık 2018 günü, yurtdışına çıkmadan önce aracımızı atatürk havalimanı içerisindeki tav otoparkına park ettik. bugün geldiğimizde aracın sol arka tampondan vurulduğunu gördük. direkt gidip görevlileri söyledik. görevli şefini çağırdı. otopark şefi, güvenlik kamerası olmadığını, sadece size olayla ilgili firmadan bir yazıyı e-posta yoluyla ileteceklerini söyledi.

  dünyanın en büyük ve en riskli metropollerinden biri olan istanbul'un havalimanının otoparkında güvenlik kamerası bulunmamaktadır. otoparkta yaşanabilecek her türlü durum faili meçhul kalacaktır. ayrıca terör saldırısı yaşamış havalimanımızda, güvenlik önlemleri otoparkın terminale bu kadar yakın olmasına rağmen arttırılmamıştır. istanbul'da sıradan bir sitede bile otoparkların içerisinde her açıdan çeken kameralar mevcuttur. günlüğüne fahiş fiyatlar alınan bu havalimanı otoparkında çin malı bir güvenlik kamerası bile bulunmamaktadır.

  hem güvenlik açısından hem de alınan yüksek paraların karşılığında verilen hizmet açısından büyük bir rezalettir.

  edit : imla :)
 • muhtemelen olay orada kamera olmaması değil, görevlilerin uğraşmamak için kamera yok demesinden ibarettir. tabii bu yapılan muameleyi haklı çıkarmıyor.

  rezalet puanım 8/10
 • görevlilere direkt gidip söylenseydi muhtemelen sorun çözülürdü. direk ile gidince ürkmüşler belli ki.