şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilk yarısı 0-0 berabere geçilen maç olmaktadır. arsenal tempoyu fazla arttırmadan huddersfield'ın açıklarını arıyor. bu seneki arsenal'in en büyük bu farkı, başı kesik tavuk gibi oraya buraya saldırmıyor. inanılmaz sabırlılar ve 90 dakika konsantrasyonlarını koruyorlar.bu takım, bu sene olmasa bile seneye city'in canını çok sıkacak.
  • unai emery bana yıllar sonra tekrar arsenal maçlarını takip ettiriyor ve bundan da büyük keyif alıyorum.

tanım: ikinci yarıda arsenal'in biraz daha baskılı oynadığı premier lig mücadelesi.
  • arsenal umarım kazanır, emery'i her zaman çok beğenmişimdir. fakat benim bildiğim arsenal böyle maçlarda puan kaybeder, dnalarına işlemiş. dev maçları alır, bunlarda takılır. hadi yüzümü kara çıkarın aslanlar.

edit: helal size, zor oldu ama winner özelliğine sahip olmak için 1-0 da yeterliydi arsenal'e... devamı gelecektir fakat kulüp yapısı, sahip olunan gelenek yakın gelecekte arsenal'i manchester city, liverpool, chelsea klasmanına sokmaz. fakat gidişat çok iyi!
  • lucas torreira'nın attığı rövaşata golüyle arsenal'in 83. dakikaya önde girdiği müsabaka.

evet yanlış okumadınız, torreira rövaşata golü attı *.
  • topçular'ın biraz da olsa zorlanarak, 1-0 kazandığı maç. arsenal, bu maçla beraber yenilmezlik serisini 21 maça çıkardı.