şükela:  tümü | bugün
  • crr'de geçekleşecek olan konser. evgeny grinko'yu istanbul'da en son 2015'te izlemiştik. özlemişiz.

http://www.biletix.com/etkinlik/vcrdt/turkiye/tr
  • hayatım boyunca ne pop ne rock ne türkü hiçbir konsere katılmadım. ve katılmak da istemedim. ama bu adamı canlı dinlemek istiyorum. yani heralde bidaha da başka çeşit konserlere gitmemeye yine devam edeceğim. yalnızca ve sadece bu büyüyü yaşamak istiyorum. yanımda büyümü bozacak hiçkimse de olmamalı. tek başıma gitmemin tek bir sıkıntısı gece eve dönüşüm olacak. belki ayrı ayrı gidip beraber aynı semte dönebileceğimiz birileri çıkar. belki de değişik başka çözüm önerisi bulunur. şu anlık sadece gitmek istediğimi biliyorum.
  • 60 yaş altı için biletleri tükenen konser.
  • çok keyifli geçeceğini düşündüğüm konser.
    bu konser için daha önce bilet almış ve gidemeyecek olan olursa ilk ben talip olmak istiyorum. 2 kişilik bilete ihtiyacım var. nereden olduğunun bir önemi yok.
    hatta çok önemli bu 2 bileti bulmam.
  • istanbul, ankara ve izmir gibi büyük şehirlerde bulunmaktan ve yaşamaktan nefret ediyorum ancak birçok kültürel etkinliğin de ne yazık ki buralarda olması bu düşüncelerimle ters düşüyor. piyano ve keman hastası biri olarak evgeny grinko'yu canlı olarak dinlemek isterdim. ve bir de belki ludovico einaudi. gidip dinleyebilecek imkanı olanları şimdiden kutluyorum.
  • elinde bilet bulunup gidemeyecek olan varsa biletine talip olduğum konser.
  • ilk günden en önden bilet aldığım ve ruya gibi geçeceğine inandığım konser.

melodilerin eşsizliğine kendimi bırakıp gitmeyi düşünüyorum.
  • 1 kişilik bilet arıyorum kurban olam yeşillendirsin biri. insan bi duyuru falan yapar lan önceden.
  • lütfen,yeşillendirin,sadece bir şarkı için istiyorum.
  • gidemeyenlerin, gitmek istemeyenlerin biletine talibim. yesillendirin...