şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
3 entry daha
  • galatasaray için nerdeyse havlu atma maçı olan maç. son 9 maçta 1 galibiyetimizin olmasının yanında ortasahada oynatacak bir adet selçuk dışında topçumuz yok. nasıl yaparız , nasıl ederiz bilmiyorum ama bu maçı bi şekilde almak zorundayız. umarım fatih terim şapkadan tavşanla birlikte gençleri de çıkarır koyar , maçla beraber 1-2 tane daha genç kazanırız.
    ayrıca maça gitmek isteyen varsa doğu üstten 1 adet bilet var elimde , gişe fiyatının yarısına devredilecektir.
  • selçuk, celil ve feghouli dışında orta sahamızın olmadığı maç. yedeklere altyapıdan atalay ve mustafa kapı'yı koyacağız. başkası yok, bildiğin yok.

galatasaray böyle zamanlarda parlıyor parlamasına ama bu aralar cidden tadım yok.
  • son 9 maçta 1 galibiyet alınmasının farklı nedenleri olan, galatasaray için sezonun en zor maçı.
    lakin galatasaray erken havlu atıp sonraki sezonların planlamasına şimdiden başlarsa, halihazırda güçlendirdiği altyapısıyla birlikte önümüzdeki 2-3 yıl rahatlar.
    her sezon şampiyonluk parolasıyla çıkıp olmayınca *mı g*tü dağıtmak yerine zamanı geldiğinde vazgeçip planlama yapmak daha çok kazandırır.
    yine de ben bilmem haşmetlü fatih terim bilir.
  • galatasaray’ın 150-0 kazanacağı maç.o yok bu yok nedir abi rize kim aq.

galatasaray için sezonun en kolay maçı olacaktır
  • cok zor gececek bir mac daha. ic saha ruzgari dindi, oyuncular formsuz, takim genel anlamda formsuz, ustune zaten zor kurulan 11den fernando da ceza nedeniyle yok. 1 0 olursa opup basimiza koyalim. bu mac puan kaybi olursa gs de tamelamen lige havlu atmis olur.
  • sevgili galatasaraylılar 'var' mısınız idaaya bu maçtan 3 puan çıkartamayacaksınız yine.
  • rize'nin galip gelerek ikinci yarı için umutlanacağı maçtır.
  • galatasaray bu maçı alacaktır. oyle ya da böyle zira artık taraftarı kandıramazlar. öperler adamı.

dipçik: totem başarılı.
  • fenerlilerin galatasaray'ı tutacağı maçtır sonuçta rize galip gelirse aralarında bir puan kalacak.

desteğinizi esirgemeyin fenerli dostlar bu maçı alacağız.
  • türk telekom arena kombine transferi başlığı olmasına rağmen karaborsacıların şimdiden başlığına dadandığı maç.

herkes utanır, karaborsacılar utanmaz.
554 entry daha