şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • tartışmalı pozisyon.penaltı çalınabilirdi.çalınmadı.
  • yeter be her hafta aynı şey ya şerefsizler gene galatasaray’ın hakkını yediniz
    (bkz: 2 aralık 2018 galatasaray'ın verilmeyen penaltısı)
  • verilmeyen penalti degil. penalti degil pozisyon bir kere. trollugun anlami yok. rize hakkiyla atti 2 gol hak ettik. o kadar net pozisyonu degerlendirmezsen olacagi bu
  • tartışmalı değildir, rize'li topçunun lines'i hem eliyle itmesi, hem de yere düşerken tekmesi var!
    o koltukta ağırlığı olan bir başkan olsa kimsenin götü galatasaray'ı bu kadar doğramaya yetmez. yönetimin, transfer ve yönetim beceriksizliği bizim iç meselemizdir.
    ammavelakin şerefli bir ailenin çocuğu iseniz galatasaray'a karşı yürütülen bu alçakça oyunu allah aşkına sırf trollük olsun diye görmezden gelmeyin!

bugün topyekun bize karşısınız eyvallah da, yarın sizin mezhebinizi s.kerlerse konuşamazsınız!

maçtan sonra kadrolu galatasaray düşmanı erman toroğlu bile şunları söyledi:
    "galatasaray'a karşı yürütülen bir şey var. var'a rağmen, konya maçında verilen, bu maçta verilmeyen penaltı galatasaray'ı bitirin emridir. görünen o ki, galatasaray'ın daha çoook puanını yiyecekler!"
  • penaltıdır! hem kol hem de ayakla darbe olmasına rağmen hakemin vardan izlemeye bile teşebbüs etmediği belki de fenerbahçe'nin bir alt lige düşmesine sebep olacak pozisyondur
  • trabzon-konya maçında bu hareketin yarısı kadarı abdülkadir'e yapıldı ve penaltı verildi. fakat o başlığada yazdım, linnes'e yapılanda abdülkadire yapılanda faul ve penaltı değildir. faul diyen futboldan anlamıyordur.
  • keşke hakem hatalarına rağmen kazanabilen bir takım olsak da bunları tartışmaya gerek bırakmasak
  • yıldırım demirören, fikret orman ve ali koç’un kurduğu ittifakın meyvelerini vermeye başladığının göstergesidir.
    galatasaray haftalardır doğranırken hükümet takımları başakşehir ve beşiktaş sürekli kollanmakta. artık maça çıkmama gibi radikal kararlar almanın zamanı geldi.
  • takım evinde lig sonuncusuna 2-0 dan maç veriyor hala millet var derdinde penaltı derdinde. ki şu pozisyon galatasaray aleyhine penaltı verilse stadı yıkarlardı, öyle bir pozisyon.
  • abi maçı izlemiyorum ama eğer öyle bir pozisyon olduysa nolur geriye sarıp falan versinler şunların penaltısını. nolur versinler.

yine 1 hafta tüm ülkenin kafasını sikecekler yoksa :/