şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir maç olacaktır. özellikle kasım paşa içerden gelen bilgilerle ayrı bir hazırlanacaktır. bu maça farklı bir hırsla başlayacaktır.
    beşiktaş için tehlikeli bir maçtır.
  • beşiktaş'ın ricardo denen beşiktaş düşmanı şebeği ayrı, kulübünü ayrı hizaya getireceği lig maçı.

geçen senenin intikamını almanın yanı sıra çingeneyi başka formayla beşiktaş'a karşı oynarken görmek de çok iyi olacak.
  • ekram kan'ın yan hakem olarak atandığı maç.

hatırlatalım.

kendisi 10 mayıs 2015 beşiktaş gaziantepspor maçında şu pozisyonu devam ettirmiştir.

başka bir söze gerek yok.
  • ciddi ciddi 2015 yılında verilen yanlış taç kararına atıf yaparak peşinen hakem eleştirisi yapanların olduğunu gördüğüm başlık.

bu nasıl bir kafa, nasıl bir arşiv tutuyorsunuz, nasıl bir kin besliyorsunuz.
  • o maç için arşiv tutmaya gerek yok. herkesin hafızasında taze olan bir maç zaten.

üşenme gir bak maç özetine, takım nasıl 30. haftada hakem eli ile doğranmış gör.
  • arda kardeşler'in yöneteceği müsabaka saat 19:00'da başlayacak.

arda kardeşler geçen sene emre akbaba'nın uçan tekmesine sarı kart vermişti. bu sene yine kötü yönetimlerine devam etti. umarım bu maçta art niyetli davranmaz ve adil bir yönetim gösterir.
  • beşiktaş için önemli maç yenerse fb maçına lider çıkmasını bekliyorum ve o maçtan alınacak mağlubiyet bile benim keyfimi bozmaz. ilk yarıya kalan 4 maçta en az 9-10 puan alırsak devre arasına rahat bir şekilde girip 2-3 yerinde transfer ile şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.
  • kasımpaşa maraton tribününden beşiktaşımı destekleyeceğim maç olacak. 0-3 gibi net bir galibiyet bekliyorum.
  • kazanmamız gereken maç.

ayrıca bekleriz:

(bkz: ekşi beşiktaş telegram grubu)

ek olarak bu haftada fener ve gs kollandı. kurallar uygulamadı. o yüzden şimdi ne olursa kurallar olması gerektiği gibi ve hatta fazlasıyla uygulanacaktır.

ayrıca ve ayrıca da beşiktaş başkanının çıkıp abuk subuk açıklamalar yapması umarım futbolcular üzerinde boşvermişlik yaratmaz.

allahım ya. rahat kazanacağımız maçın geldiği duruma bak...

devre arası editi: yediğimiz golde net vidaya faul var. ama şerefsiz var hakemi verdi golü.

maç sonu editi: hakeme rağmen kazandık. böyle şerefsizlik olmaz!

helal lan lens!
  • beşiktaşımın basıp geçmesi gereken maçtır. zor olacağını düşünüyorum ama başka bir sonuç bizi aşağıya çeker. hazır seri yakalamışken galibiyetlere devam etmeliyiz.