6 entry daha
  • takım, tam gaz ilerlerken ve herkes kazanacağimizdan bu kadar eminken; yeni hoca değiştirmiş, florosanla aydınlatılan bir stadı olan ve ne hikmetse beşiktaş maçlarında coşan kasımpaşa deplasmanına gidiyoruz.
    q7 coşacak ve inanılmaz kabız bir maç olacaktır.
    ki hatırlayın, bu adamlar bize 30 dakika içinde 3 gol attılar geçen sene.
    allah yardımcımız olsun.
    galibiyet mucize.
    üzgünüm leyla.
  • kasımpaşa bjk maçları hep sıkıntılı olur. ben bu maç için en fazla iki takımda gol atar diyebilirim. kim fazla atar veya eşit mi atarlar kısmını bilmiyorum. zaten onu bilsem başka işle uğraşırdım.
  • bence quaresma ve pektemek'in gol atacağı, en kötü ihtimal ikisinden birinin gol atacağı maçtır. beşiktaş en iyimser tabloda 1 puan alacaktır.
  • evet kasımpaşa kimdir, ama beşiktaşta henüz tam bir şey olamamıştır. tam takım değil, olamadık henüz kabul edelim, forvet hattımız kesinlikle güven vermiyor. orta sahanın ofansif tarafı keza öyle, caner kanattan ortalayacak ta biri kafa vuracak ta.

ljajic bitik, lens hayalet, nkodou sakat, oğuzhan gidecek yolcu zaten yerinde sayıyor yıllardır. oyun anlamında pas üstünlüğü sağlayabiliriz belki ama ne bileyim, eskisi gibi

talisca var halleder, gomez çakar iki tane, nouma bir tane atar, tümer, sergen, ilhan vs. yüzde yüz bu maçı alır gelir diyebileceğimiz bir adamımız yok artık.
  • spor toto süper lig 14.hafta mücadelesi .maçın başlama saati 19:00 . bir fenerbahçe'li olarak gönlüm kasımpaşa kazansın diyor ancak beşiktaş çok iyi bir ivme kazandı , hücumda oldukça etkililer . burak yılmaz çok iyi fark yaratıyor . gerçekçi olmak gerekirse mücadelenin iy berabere maç sonucuda beşiktaş galibiyeti olacaktır. illa süpriz olacaksa o süpriz maçın berabere bitmesidir.
  • arda uçan tekme kardeşler'e dikkat edilmesi gereken maç. kendisi uçan tekmelere sarı kart göstermekle tanınır.
  • kasımpaşa son galibiyetini 27.10.2019'da almış. kötü gidiyor. pavelka sakat. teknik direktör değişikliğine gidilmiş.

oyuncular yeni hocanın gözüne girmek için çok mücadele edebilir.
    oyuncular yeni hocanın oyun sistemine henüz uyamayacakları için bocalayabilir.

beşiktaş cephesi ; takım as kadrosuna yakın bir düzenle sahada olacak. kadro kazanmaya alıştı. iyi bir seri yakaladı. devam ettirmek isteyecek.

çebi'nin oyuncu ücretlerini vermesi takımı motive etmiş durumda.

son 5 haftalık süreçte en iyi çıkış yakalamış beşiktaş ile 3 haftadır sürekli kaybeden bir kasımpaşa karşılaşması izleyeceğiz. kasımpaşa beşiktaş için deplasman değil ancak ters gelen bir takım.

q7'nin hırs yapacağı kesin (bkz : porto maçları) ancak q7'nin kasımpaşa formasıyla başarılı olmadığı da kesin.

ibreler beşiktaş'tan yana ancak futbol bu ne olacağı hiç belli olmuyor.

not : hala avcı'nın beşiktaş'ın hocası olmasını istemiyorum spor.
  • tam puan kaybetmelik maç.
  • pasa, genclerbirligi karsisinda 1-0 ondeyken, kemal ozdesin kademe hatalariyla 2-1 yenik bitirdigi ve sivas,bjk maci oncesinde altin degerinde 3 puani kaybetmesiyle dususe gecti.

kemal hocayi gonderdiler. tayfur havutcu geldi takimin basina.

kasimpasanin onumuzdeki 6 hafta boyunca suanki durumuyla rahat kazanabilecegi iki mac var. biri haftaya rize deplasmani, diger 2 subatta ankaragucu deplasmani. diger maclar trabzon, basaksehir, gaziantep maclari ki cok sakat.

bu hafta bjk’ye yuklenecekler ama 1 puana oynayacak pasalilar. cunku kadro yetersiz, ricardo’yu aytac ve khalili oynatamiyor. hajradinovic ve koita da mevcut orta sahaya hitap eden hucumcular degil.

onumuzdeki 6 haftada pasa kendini toparlamazsa, kayseri ve ankaragucu ile dusme potasinda kalacak gibi.

bekleyip gorucez.

gonlum 2-3 ay sonra bu entry’e geri donup iyi ki yanilmisim demekten yana.

hadi mavi beyazlilar. bjk’nin cikisina bi dur diyin.
  • normalde beşiktaş bu seriyi kaldıramaz derdim ama, karşıda top oynayan bir takım var. en az 2,5 üst bir galibiyet var. temiz para
473 entry daha
hesabın var mı? giriş yap