şükela:  tümü | bugün
  • bir zamandır takip ettiğim güzel seminerler organize eden etkin kampüs bu sefer çocuklar için sosyal sorumluluk projesi kapsamında ücretsiz bir etkinlik yapıyorlarmış.

8 aralık etkin kampüs

etkinliğe katılım şartı; kitap, oyuncak, mont, bot, bere&eldiven getirmek. bu sayede etkinliğe ücretsiz katılmanın yanında ayrıca katıldığınıza dair 4 belgede veriyorlar.hem ihtiyacı olanlar için ufacıkta olsa bir yardım , hem de başka zaman yapılan seminerlere katılmak isteyipte ücreti karşılayamayanlar için iyi bir fırsat bence helal olsun diyorum. ben okuduğum ve çocuklarında okumasını istediğim birkaç kitabımla orada olacağım
    (bkz: güzel iş)
  • öğrenci iken etkin kampüste üniversite temsilciliği yapmıstım. gerek etkinliklerinin eğlenceli ve bilgilendirici yönü gerekse kurucusu ve çalışanlarının samimiyeti insana bu oluşumu benimseme hissi veriyordu. şimdi de çok güzel bir proje oluşturmuşlar. diğer seminerlerin aksine ücretsiz bir şekilde katılıp, sertifika alıp aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine yardım etmiş olacak katılımcılar. ah şimdi yine ankarada olmak vardı! :)