şükela:  tümü | bugün
  • 2018-2019 sezonunun özeti.

(bkz: imparator)

https://www.youtube.com/watch?v=dvb-qadmk2w
  • the godfather’dan bir replik.
  • bi ekrem istanbul'u kazanacağım dediğinde "olmaz ya hadi ya nasip" dedim bir de fatih terim bu cümleyi kurduğunda "olmaz ya hadi ya nasip" dedim. demek ki oluyormuş.
  • 2019 resmen geri dönüşlerin yılı oldu, ben böyle bir yıl görmedim.

-kılıçdaroğlu'nun istanbul, ankara ve izmir'i alacağız demesine kahkaha ile gülünmesi ve 3 şehri de chp'nin alması

-galatasaray'ın forvetsiz, sezonun yarısında hocası olmadan, hakemlerin cayır cayır doğradığı, rte'nin başakşehir'i ben kurdum dediği, 17 takımın birleşip hakemler de insandır diye bildiri yayınladığı bir sezonda 8 puan gerideyken bu lafı diyip bitime 1 hafta kala şampiyon olması

-liverpool'un 3-0 ın rövanşında barcelona'yı 4-0 yenerek elemesi

-tottenham'ın fırtına gibi esen ajax'ı 1-0 yenildiği maçın rövanşında 2-0 geriye düşmesine rağmen lucas moura ile hem de 90+6 da bulduğu golle yenerek finale kalması

daha bir çok şey oldu sayamadığımız. muhteşem şeyler yaşandı gerçekten ama tabi ki bizim için en güzeli buydu.

edit : yine bol geri dönüşlü bir maç izledik. hatay-adana demir maçı. gerçekten çok ilginç bir sezon.
  • aslında fb'liler düşünmeli bu sözü. sizin ersun, takımı devraldığında gs ile arasındaki puan farkı 11'di. hem de ligin daha ikinci yarısı bile olmamıştı...

ama sizin ersun o puan farkını kapayamadı üstüne o puan farkı açıldı ve 30'a dayandı. gs'yi şampiyonluktan etme telaşına düştü falan... böyle küçük düşünen hocaları görünce bu sözün sahibi olan adamların değerini daha da iyi anlıyorum.
  • hemen her şampiyonluğunun ayrı bir hikayesi, ayrı bir sloganı olan galatasarayımız'ın 22.şampiyonluğunun sloganı da kesinlikle imparator'un erzurumspor beraberliğinden sonra söylediği bu cümledir. inşallah bunun t-shirtlerini yaparlar.