şükela:  tümü | bugün
 • redhack'in yayınladığı berat albayrak maillerinin olduğu medyalardan birisinin dropbox olması sonucu an itibariyle dropbox'a türkiye'den erişim engellenmiştir.
 • "yok ya troll falandır" dedim, baktım. gerçekten engellenmiş. ben bu ülkenin internetini yönetenlere bi' şey diyemiyorum artık. yılların fotoğrafını, anısını dropbox'ta saklayan var. sırf kendi zevkinize site engelliyorsunuz ayıp be.
 • şaka gibi bir olaydır.2016'da insanların en sık kullandığı uygulamalardan bir tanesini engellemek gerçekten şaka gibi.

  sonra çıkıp apple'ın vergi cezasından dolayı 'gelin burada size kolaylık sağlarız' denmesi hiç samimi olmuyor.yani koca şirketlerin yatırımları,çalışmaları bir anda tek nefeste sekteye uğratılabiliyor bu ülkede.

  ayrıca her bu tarz olaydan sonra ceza bütün kaynağa kesilip resmen diğer kullanıcılarda cezalandırılıyor.buralarda insanlar resimlerini,anılarını,ders notlarını paylaşıyor.birazcık iyi geçinelim artık ya,yetmedi mi bir boka yaramadığı onca kavganın.
 • word press yedeklerimizi dropbox yerine size yükleyelim, lüzumlu halde camı kırar geri yükleriz.

  - manyaa mısınız olm siz?

  edit: ulen hindiler beni niye eksiliyorsunuz? dropbox'a engeli koyan ördek yavrusu boynunuz kopsun.
 • bu kadarını da yapmazlar diye düşündüğüm ancak yanıldığım yeni türkiye'de yaşanan klasik bir olay.

  gayet güvenilir, kullanışlı ve ciddi kolaylıklar sağlayan bu program üniversitelerde, eğitim kurumlarında, sağlık alanında ve iş dünyasında etkin olarak kullanılmakta. insanlar sizler gibi bu programı gayri meşru işleri için kullanmıyor.

  ne yazık ki birçok insanın işleri aksayacak ve yok yere sıkıntı çekecekler. ancak bu olayın sokakta bir yansıması tabi ki olmayacak.
 • devlet düzeyinde ağır ergenlik yapılan durumdur. benim hayati öneme sahip her türlü dosyam dropbox'ta saklı belki. belki ben oradan iş yürütüyorum. ne tür bir yönetim anlayışı lan bu.
 • -efendim sizin maillerinize dropbox denilen bir programdan erişiliyor.

  - kapatin gitsin!

  - ama efendim!??

  -kapaaaat!

  bu kadar basit bir ülkeyi yönetmek.
  sims oynuyorsunuz sanki amk
 • üniversite öğrencilerinin boku yemesine neden olacak yasak.
 • pek çok işini dropbox üzerinden yürüten biri olarak, yuh artık dediğim saçmalıktır.

  sen devlet hakkında gizli mühim yazışmalarını kankanla mesajlaşır gibi email üzerinden hallet. abidik gubidik yazışmalar yap. sonra gel "ay ama yazışmalarımı burda yayınlıyolar bi kere taamm mı!!111!!" diye dropbox'ı engelle. arkadaş biz gayet düzgün, sorunsuz ve gerektiği gibi kullanabiliyoruz bu sistemleri. sen sistemi kullanmayı beceremedin diye, bütün sistemi engellemek nedir? sen bu işleri beceremiyorsan bugün dropbox, gmail, yarın başka bir sistem üzerinden yine hack'lenirsin.

  devlet devlet olmaktan çıkıp 13-17 yaş arası şımarık ergen'e dönüştü. teallam ya...
 • ekiple birlikte internet üzerinden çalıştığımız zaman dropbox kullanıyoruz. dropbox bir çok kişi için hayati öneme sahip. ilgili kurumların en kısa sürede bu yanlışlarını düzeltmelerini temenni ediyorum.

  hani yeni bir yasa çıkmıştı da bundan sonra bütün siteyi yasaklamak yerine ilgili linki yasaklayacaklardı?