şükela:  tümü | bugün
 • basketbol süper ligi karşılaşmasıdır.
  müsabaka saat 19:30 da mustafa kemal atatürk karşıyaka spor salonu'nda oynanacaktır.
  karşıyakamıza bol şans.
 • ilk yarısında karşıyaka'nın anadolu efes'e büyük geldiği ve 54-40 önde tamamladığı maç. anadolu efes'in bu kadroyla euroleague'te ilk 12'ye girmesi zor. en az 1 aya ihtiyaçları var ve ligde deplasmanlarda iyi savunmayla kolayca alt edilebilir görüntü verdi.
 • pınar karşıyaka'nın bu maç ne olursa olsun bu yıl çok iyi takım kurduğunu gösteren maçtır. dixonlı, strawberryli, gabriellı, palacioslu şampiyon takımın coşkulu havası var. efes gibi takıma 3. çeyrek ortasında 70 sayı atmış durumda. kolay iş değil.
 • karşıyaka'mızın resmen sokak basketbolu oynayan anadolu efes'i an itibariyle harcadığı maç.

  karşıyaka'da fauller en büyük problem olarak duruyor şu an zira ilk 5 şu an için tamamı ile faul problemi yaşıyor. ama takımın enerjisi gerçekten inanılmaz duruyor.

  anadolu efes ise tamamen kişisel oyuna dönmüş durumda. errick mccollum'dan umduğunu bulamayan perasovic ricky ledo üzerinden oynatmaya başladı takımı. euroleague'de de böyle oynayacaksa işi zor bu sene.
 • hahahhahahahhahahahahahahha (bkz: pınar karşıyaka)(bkz: mustafa kemal atatürk spor salonu)
 • stimac'ın 24 sayı 11 ribaundla beşiktaş performansına devam ettiği maç. nasıl bıraktık bu adamı.
 • basketbol diye yazılır karşıyaka diye okunur...

  fazla söze gerek yok, en kötü günlerimizde bile salonumuz dolu, takımımız iyi basketbol oynuyor, içimizdeki karşıyaka sevgisi her türlü zorluğu yenmek için bize gereken gücü veriyor...
 • son beş yılda fırsat bulduğumca istanbul ve civarı salonlardan, artı ekrandan takip ettiğim kadarıyla bizim çocukların, şampiyonluğa giden sezondan sonra ikinci kez şahsımı bu denli heyecanlandırmış maç. bu yılki takımı değil salondan, ekrandan bile düne kadar izleyemesem de, birçok bildik ismin uyumu, heyecanını bir hayli öteye götürebilme potansiyelini görüp, yıllar sonra ekranın karşısında beni yerimden kaldırmış kafkafımızın bu yılki coşkulu ilk lig maçı ve galibiyeti.

  transferleri ve buhranlı ekonomik halimizi takip ettiğim ve ilk kez dün izlediğim kadarıyla: öncelikle tabi giresun'dan, eski kaptanımız, artık kenardaki takım elbiselimiz inançla gelen, takıma uygun gözüküp fırsat tanınan coach. olympiakos'un ana rotasyonundaki bitirici hamleleri, aldığı sürelerle önemli isminin bu diyarlara gelmesi. hatırladığım kadarıyla golden state'de, üç üç üç saydırabilen beyaz abd li. dün ilk kez gördüğüm, waters'in yükünü azaltacak ve efes maçını alıp götürmüş kennedy. 4-5 pozisyonundaysa üçlük tehdidi hiç fena gözükmeyen ve kenedyle birlikte dünün kahramanı abd li. diğer bildik ve yerli, yetenekli 4 numara metin türen, ki dün önemli süre aldı ve fena da değildi. o pozisyonda barış'tan daha istikrarlı olabilecek isim. geçen yıldan aşina olduğumuz erdi, savunmada daha ön plana çıkacak gibi göründü. dünkü maçta ana rotasyondaki diğer bildik isim, obrayla fb'de çalışma fırsatı, şansı bulmuş berk ve takımın en eskisi, çok şey beklenen, beklediğimiz egemen, ki özellikle maç başında yeni siyahi 4 numaramızla çok iyi anlaşıp, önemli katkı verdi, de sonrasında stimac'ın karşısında durabilmesi haliyle epey zor oldu. e en önemli heyecan unsurlarından biri de, takımda 30 yaş üstü kimsenin olmaması.

  he efesse bu yıl da, coachu dışında yine bildik başarısız yapboz modunda devam ediyor, son 15 yıl civarındaki, bütçe ve başarısızlık oranıyla euroleague'in zirvesindeki bu takımı bir daha tebrik edesim geldi. eh bu yıl da olmazsa hadi bir daha yapın bozun, öncelikle takımdaki en çok gidip gelip bir türlü uymayan yapıyı, yani coachu gönderin, bir daha sağlam para harcayın, sonra bir daha bozun, böylesi bir istikrar da takdire şayan!

  e son olarak da, arkadaş euroleague'in epey üstündeki coach, kadro ve yapısıyla fb'ye ligde başka bir yer açın, diğer takımlara cidden ayıp oluyor, bu ne amk, adamlar euroleague'de bile artık rekabeti yok etti. ülke ligi ikincisine de kupa istiyoruz, hakkımız!