• 4 ayaklı a milli futbolcularımıza ders niteliğinde izletilmesi gereken maç. adamlık nasıl olur, yürek nasıl sahaya konulur diye.
  • aradım taradım ama açılmış başlık bulamadım. açılmışı varsa kusura bakmayın artık. avrupa ampute futbol şampiyonası'nda yarı final maçı. rusya'yı 2-1 mağlup ederek yarı finale yükselen milli takımımzn rakibi polonya . maç 19:30'da trtspor'da canlı verilecek. milli takım kazanırsa final vodafone'da...
    sizin yüreğiniz yeter... adamlık madamlık mevzusu var ya hani... baksınlar da biraz adam görsünler...

ayrıca;
    (bkz: beşiktaş'tan ampute milli takımına destek duyurusu)

edit: ulan çarşı final maçında o sahayı doldurmazsan, desibel rekoru kırmazsan bu çocukların vebali üzerinizde kalır. ona göre...aslan yüreklilerden birisimaçtan sonra canlı yayında 41903 kişi vodafone park'ta olacak inanıyoruz dedi.. haydi bakalım... yarın saat 17.00 vodafone park. rakip ingiltere
  • serkan attı 2-0 oldu, iki ayaklılara inatla finaldeyiz.

yıldırım tüpçü bey, 500 bin olmasa da olur, 50 bin prim verseniz bile olur, onlar istemezler ama sen yine ver.
  • şu takım izlanda karşısına çıksa 3-0 yenilmezdi. yenilse ne olacak bir şey değişmezdi en azından alkışlayacak bir milli takım olurdu. kaptan oyundan çıkınca pişmiş kelle gibi sırıtmazdı mesela.

helal size çocuklar.
  • bir insanın alnının akıyla sahadan ayrılması nedir, onun dersini vermişlerdir. helal olsun size, bu vatanın gerçek evlatları.
  • milyon euro primleri bu aslanlara verseler ağzını açmaz kimse; ama bu kendilerine sorsan “gerek yok” derler. hakikatten helal olsun çocuklar size. beyni ampute olanlara iyi ders veriyorsunuz.
  • final maçından önce sağlam moral olan maç. milliler çok azimliler.
  • ampute milli takımını keşke izlanda karşısına da çıkarsaydık.
  • yüreği ile oyanayan bir milli takım izlemek isterseniz hemen televizyonu açmanızı tavsiye ederim. trt spor canlı veriyor. 1-0 öndeyiz.
  • hepsine ayri ayri helal olsun. yarin o stadi 40bin kisi doldurup avuclarimiz patlayana kadar alkislamaliyiz. haydi herkes maca
hesabın var mı? giriş yap