• farklı görüşlerin olabileceğini tahayyül edemeyen ve entrylerine göre ırkçı olma ihtimalinin yüksek olduğu (ahmet kaya için mezarına tükürülmesi gereken pkklı yorumu yapmış) belli olan bir yazarın haksız serzenişi.

aynı yazar bugüne kadar yandaş medya'ya laf atan hiç bir yazı dahi yazmamışken, nedense muhalif medyaya atıp tutmak için koşa koşa başlık açmış.

bırakınız bu işleri. herkesin isteği askerimizin, canımızın gereksiz yere ölmemesi. ama mevcut iktidar bu operasyonları başka amaçlar için kullanıyor. sol medyanın ben hiç bir zaman bomba patladı 2 ölü diye haber yaptığını görmedim ama şehitlere kelle diyen, şehit cenazesinde propaganda yapanları gördüm.

iki yüzlülüğünüz gerçekten mide bulandırıyor. neyse ki benim ve benim gibi insanların olduğu hiç bir ortamda kabul görmezsiniz, anca sizin gibilerle birlikte türkiyenin gücünden falan bahseder durursunuz.

edit: bu entryden sonra anneme küfreden mi dersin, ajanlıkla suçlayan mı dersin, vatan haini diyen mi dersin ne ararsan var maşallah. hepsi özel mesajla saydırıyor. gençler vatan hainliği bizde olmaz. ben askerliğimi doğuda yaptım. türkiye'yi hepinizden çok severim. sizin lağım ağzınızla ettiğiniz küfürler bana nişanedir. bu kadar bastıysam damarınıza ne mutlu bana.
  • eğer 60'ların sonunda solcu olmuş olan veya 80 darbesinden önceki sağcı-solcu çatışmalarını yaşamış tanıdıklarınız varsa solculuğun günümüzdeki gibi bir şey olmadığını siz de bilirsiniz. şimdi solculuk adı altında azınlık faşizminin yapıldığı, üretmekten çok tenkidin yapıldığı, popülist, ülkenin değerlerini komple reddeden saçma sapan bir bir şey türettiler. zaten gençlikteki karşılığını da görebilirsiniz. aynı solcu gençliği bir de 68 kuşağıyla kıyaslayın, farkı görün. kürtçü faşistlik şimdi solculuk olmuş sözde.

(bkz: kantin solcusu)
    (bkz: halkların kardeşliği melis)
    (bkz: cihangir pembe götlüsü)
  • halbusam akepe yayın organı gibi çalışan yandaş basınımız, halkı çok iyi bilgilendiriyor. pis kaka sol basın.
  • doğru söyleyen medyayı görünce nasıl da saldırıyorsunuz etrafa? gidin akit, sabah, takvim falan okuyun.

edit: @celil dok ulan benzini adlı kurtçuk mesaj atmış. dağlardaki gibi geberecen falan demiş. gülüyorum zavallılığınıza.

2.edit: daha bir sürü mesaj atan oldu. a haberi izleyip izleyip gaza geliyorlar,durduramıyoruz. şu beyninizi kullanın azıcık.
  • beni ajanlikla suclayan yazar ile mahkemede gorusecegimiz baslik olmustur.
  • muhaliflik=sol algısı kırılmadığı sürece bu düzen değişmez. 2019'da hala komunistçilik oynayan adamlardan başka ne bekliyorsunuz ki?
  • şimdikilerin sağının sağ, solunun sol, yolunun yol olmadığını gösteren durum.

ben bütün medyayı takip etmeye çalışırım ama ne yazık ki arkadaş haklı. yandaş medyayı zaten oturup konuşacak değilim ama birileri işgal için topraklarımızın içine girse sol medya "oh olsun pis iktidar" kıvamında haber yapacak durumda. kimse kusura bakmasın ama resmen vatan hainliğine kadar gidiyor haberler. kimse de bu zırvaları savunmasın çünkü bu sol o sol değil.
  • evet

akit, sabah, ahaber ve benzerleri gerçekten insanın içini ferahlatıyor. her gün hem de.
  • gazete duvar financial times’ın başlığını paylaşmış. ilk entrydeki yazar bilerek veya bilmeyerek bilgi kirliliği yaratmaktadır.

link
130 entry daha
hesabın var mı? giriş yap