şükela:  tümü | bugün
 • ethem sarisuluk'un kardesi ikrar sarisuluk polis tarafindan gaz bombasi ile basindan vuruldu. durumu iyi. haber kanallari, her zamanki gibi, telefonlara yanit vermiyor ve baskentteki cinayet girisimiyle ilgilenmiyor.

  dereboyu caddesinde aydin apartmani'nda bulunan bir evde polisin attigi gaz bombasi nedeniyle yangin basladi. evlerin icine kadar gaz bombasi atiliyor.
  polis en son odp ilce binasina saldirarak iceri gaz bombasi atti.

  normal bir ulkede ****** ************ bile bir siniri vardir, ama turkiye'de yok...

  butun bunlar nedeniyle idari amirleri yargiya sevk edecek cesareti olmayan her savci, ustundeki cubbeyi tasiyacak capa haiz olmadigi icin istifa etsin su noktadan sonra..
  ic savasa surukluyorlar ulkeyi, ve gozlerinizi yumyorsunuz bu olan bitene.

  olan biten hakkinda surekli guncellenen bir haber kaynagi:
  tuzlucayirda halka gaz bombali saldiri
 • alevilere rağmen aleviler için mantığının sebep olduğudur.
 • kimse kusura bakmasın, gerek bu müdahale, gerekse de odtü'de günlerdir devam eden sert müdahaleler, gezi parkı'nda ilk gün bir avuç insana yapılan müdahalenin kat be kat ötesinde. bilmem anlatabildim mi..?
 • cemevi ve cami yapimina karsi cikan gruba yapilan mudaheledir.

  sevmiyorsan yapilinca gitmezsin, nedir elde etmek istedigin protesto etmekle.

  asagida ozeti, direnisci hurriyet gazetesinden, yandas degil,
  --- spoiler ---

  başkentte yapımı planlanan mamak cami ve cemevinin temel atma töreni öncesinde gösteri düzenleyerek yolu trafiğe kapatan gruba polis müdahale etti.

  mamak'ta yapılacak tören öncesinde bir grup, inşaat alanı yakınındaki süleyman ayten caddesinde toplandı.

  barikat oluşturarak yolu trafiğe kapatan gruba polis dağılmaları yönünde uyarıda bulundu. bu sırada gruptan bazı kişiler polise taş ve sopa attı. güvenlik güçleri uyarıya rağmen yolu açmayan gruba tazyikli suyla müdahalede bulundu.

  müdahalenin ardından ara yollara dağılan gruptakiler, protestolarını burada da sürdürdü. polis ve protestocular arasındaki gerginlik devam ediyor.

  öte yandan çalışma ve sosyal güvenlik bakanı faruk çelik'in de katılması beklenen mamak cami ve cemevinin temel atma töreni öncesi polis, inşaat alanının çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı.

  alanın etrafında eğitimli köpekler yardımıyla arama yapan güvenlik güçleri, bölgeye çıkan tüm yolları trafiğe kapattı.
  --- spoiler ---
 • insanlık dışı müdahale olduğunu halktv izleyenlerin görebileceği saldırı.

  bir de "istemiyorsan gitmezsin, protesto niye" diyen sözlük yazarlarını göstermiştir. her aklına geleni istediği şekilde, istediği yere yapacağını sananlara karşı duruluyor orada. aynı avm'de olduğu gibi. sevmiyorsan gitme ne demek? suratına sigara üflesek, rahatsız olsan ve karşı çıksan, sevmiyorsan git ileride dur mu diyelim yani?
 • asimilasyon politikalarını kurban keserek kutlayan hainler bir yanda, polisin vahşi saldırısına saatlerdir direnen onurlu insanlar bir yanda. bu halk bunların hiçbirini unutmayacak!
 • haberine ulaşmak için yine sınırlı kaynaklara mahkum kaldığımız müdahale.
 • eylemvakti kamermanının evine sığındığı teyze, elemanı "gel guzum gel sizi yaradana gurban olurum gel" sözleriyle kabul etmiş, balkondan yayın yapmasına izin vermiştir. yayın esnasında gözükmesin diye daha sonra bir örtü ve sonra da su getiren teyze, eleman evden çıkarken "dur gurban olduğum elma vereyim de eşki eşki yersiniz arkadaşlarınla" diye eline bir poşet elma tutuşturmuş ve elemanı uğurlamıştır. siz bu güzel insanlardan ne istiyorsunuz?

  tanım: ankara'nın en delikanlı semtine yapılan müdahaledir.
 • halk tv'de yayınlanan müdahaledir. 5 gencin katilleri yine saldırıda.
 • ikrar sarısülük başından gaz kapsülüyle, cem sarısülük'ün sırtından, mustafa sarısülük de ayağından plastik mermiyle vurulduğu müdahaledir. adamlar direk aileyi ortadan kaldırmaya çalışıyorlar resmen.
hesabın var mı? giriş yap