şükela:  tümü | bugün
  • facebook çare grubundan bir arkadaş tarafından yapılan çağrı:

"arkadaşlar merhaba;
    thy yolları bavulumu çaldırdı ve 1 ay olmasına rağmen bavulum konusunda hiçbir gelişme yok, bunu paylaşıp duyulmasını sağlarsanız çok yardımcı olursunuz. detaylar aşağıdadır.
    08.09.2017 istanbul-erbil uçağına bindim ve erbil'e indiğimde valizimin gelmediğini söylediler. oraya çok önemli bir gece için gitmiştim valizimdeki tüm kıyafetlerim, ayakkabılarım, takılarım, kişisel bakım ürünlerim (kadın arkadaşlar ne kadar pahalı ve elzem olduklarını biliyorlardır, beni anlayacaklardır), geceye özel aldığım abiye kıyafetim ve diğer bir çok eşyam valizimin içinden alınmış ve valizim bana "paramparça" içi boş bir şekilde içinde sadece evimin anahtarlarıyla verildi. ben de istemedim ve eşyalarımı istedim ki zaten valizimi de bana göndermediler. valizim fotoğraflardaki gibi erbil'de kaldı sadece fotoğraflarını gönderdiler onu da burada paylaşıyorum. geçen bir aylık süreçte elimde olanlar: 8 eylül'de erbil ground ekip tarafından yanlış düzenlenmiş bir tutanak, ve thy'ye yaptığım 6 çağrı merkezi araması var. her aradığımda bana rutin ve insanı sinir edecek bir şekilde üstlerine bildirdiklerini bildiriyorlar.
    sizlerden ricam bana paylaşarak yardımcı olmanız. artık thy ceo'sunu mu tag'leyim ne yapayım bilemedim. önerilere de açığım. ekşi yazarı arkadaşlar da bana yardım eli uzatırsa minnettar olurum. en azından giden günlüğümün hesabını versinler."

foto1
    foto2
    foto3