• sesli gulmeme yol açan olay.

adam ciddi ciddi metro turizmin 2+2 koltuk vermesine rezalet demiş ya la.
  • ''8 eylül metro turizmden bilet almış olmam rezaleti'' olarak değiştirilmesi gereken rezalet.
  • ey suserlar!

hemen baslik sahibine yuklenmissiniz ama, olmaz ki boyle*

belki yazar arkadasimiz yurtdisinda yasiyordu da ulkesine yeni dondu?
    ya da ne bileyim belki hic haber okumuyordu?belki sosyal medya gecmisi sadece sozluge ilk 10 entrysini girmekten ibaret?
    belki baska bir evrenden geldi?

hemen de yargilamissiniz, dalga gecmissiniz canim! azicik yapici olun siz de!

metro turizm’in diger olaylarinin yaninda hat cesidini degistirmeye rezalet demenin baska bir aciklamasi olamaz cunku.
  • "başkalarının hatalarından ders alın. insan bütün hataları kendisi yapacak kadar uzun yaşamıyor.”
    sözünü aklıma getiren ve beni uzunca düşündüren bir başlık olmuştur.
    ya sizin canınızın kıymeti yok mu hiç, neden hala metro turizm? muavinin yolcunun suratına boşalma rezaleti mi desem, yolculara mafyavari yaklaşımları mı desem, sürekli geç kalma, yolcuyu almadan yola çıkmalar mı desem, yalnızca sözlük üzerinde bile arayınca -ki ben bunca şeyi aramadan direkt karşıma çıkıyor rezalet başlıkları- önümüze yolcu için kötü bir deneyim yaşatacağı en başından belli bir taşımacılık şirketinden bilet almaya, onlarla yolculuk etmeye ve canınızı onlara emanet etmeye devam ediyorsunuz. kusura bakmayın da böylesi de ahmaklık. tercih etmek zorunda kalınıyor demesin kimse, tek alternatif metro değil. neyse ki başınıza başka şeyler gelmemiş, ucuz yırtmışsınız.
  • siktir lan, açtırmayın bu tiplere metro'lu rezalet başlığı.

evrim artıkları sizi, bi tükenmediniz.

kısa yazdığın için bir anda okumuş bulundum entry'yi ama sen haksızsın ibne, metro turizm kullanan haklı olabilebilir mi?*
  • metro turizme binmeyi bırakırsanız entry kendiliğinden kapanır. firma da öyle
  • abi milletin ağzına yüzüne attırıyorlar . seninki onun yanında pudingin üstündeki hindistan cevizi tanesi olarak kalır. o yüzden puanım 0/10
  • otobüs: var (0/10)
    gidecek (0/10)
    koltuklu (0/10)
    saat değişmemiş (0/10)
    paşam tek gidecekmiş ikili koltuğa çevirmişler (normalde 2/10, metro standartlarında 0/10)

3 hayırla uğurluyoruz
hesabın var mı? giriş yap