şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hah beklenen mağduriyet geldi.
  bu günde mağdur olduk çok şükür.

  tanım : "avusturya allah belanı versin" dediğim eylem.
 • tamam işte. oradaki akp'li dostlarımızı ülkeye geri davet ediyoruz. ülkesini çok seven yerli ve milli gurbetçilerimiz. ülkemize geliniz. vatandan ayrı kalmak size çok koymuştur. hem artık oralardan oy kullanmak zorunda da kalmayacaksınız. mis gibi.
 • bu imam işinin içinde başka bir bit yeniği var ama du bakalım.
 • adamlar haklı amk. camiler kışla mi, tiyatro salonu mu? neyi show'undasiniz amk? adam gibi ibadetinizi, sohbetinizi, muhabbetinizi yapın sonra siktir olun gidin evinize.

  çanakkale savaşında bir sürü hristiyan öldürdük. mükemmel bir zafer elde ettik de sen adamın ülkesinde misafirsin amk çomarı. kim lan bu tiyatro organizasyonunu yapan salak. almayın ülkeye, suriye'ye yollayın salağı. rahat batmış ona avusturya'da.

  edit: avusturya düzeltildi. yanlış okuma kaynaklı avustralya çıkartıldı asdfghkl

  gelen küfürler üzerine edit 2:
  istanbul'da 7 tane kilisede, müslümanları öldürdükleri savaşları tasvir eden tiyatrolar yaptiklarini düşünebiliyor musun?
  ben düşündüm amk, canlı bombalarla saldırılırdı.
 • imdada yetiştiler hollanda'dan da bir atak bekliyorum seçim zamanı paslaşıyorlar sıra onlarda. (bkz: kardeşim seri mağduriyet getir oylar yandı)
 • sonuna kadar desteklediğim, yerinde bir karardır. avrupa'daki müslümanlar arasında yayılan radikal islam'ın tehlikelerini falan bir kenara bırakın herhangi bir islam ülkesinde, hatta türkiye'de bu camiler gibi siyasete dibine kadar bulaşmış kiliseler olsa daha devlete gerek kalmadan "bak 155'i ararım" diyen amcalar palalarla saldırır, katliam yapar. en azından avusturya sadece camileri kapatmakla yetinmiş.
 • alamanya ve avusturya’daki camilerin akapenin, eskiden ise refahın, kalesi olduğunu bilmeyen yoktur. tüm yobazlık ve medeniyetsizlik buralardan yayılır. kutsal ve tertemiz islam dini bunlar aracılığıyla rezil edilir. afedersiniz (bkz: bacacı) kavramının çıktığı yerlerden biridir diyolar
 • provokasyon amaçlı haber başlığı.

  daha orijinal ve güvenilebilir bir kaynağa bakalım: https://www.thelocal.at/…en-mosques-chancellor-says

  haber7'nin arşiv bağlantısı: http://archive.is/vfcq2

  çok sayıda imamın sınır dışı edileceğini iddia etmiş, ancak haberin doğrusunda 7 adet camiden 7 adet imamın sınır dışı edilmesi söz konusu. bu işe girişmelerinin sebebi de çocukların gelibolu'da yaşananlara dair bir oyunda yer almaları ancak bu oyunda bayrağa sarılmış cenazeler olarak resmedilmeleri. bunun üzerine de avusturya konuyla ilgili bir inceleme başlatmış; köln kaynaklı türk islam kültür cemiyeti de bu sahnelenen oyuna dair görüntüleri rahatsız edici bulmuşlar. yani bu camileri finanse eden kuruluş dahi sahnelenmiş oyunun sahneleniş biçiminden şikayet ettiklerini açıklamışlar, zannediyorum rahatsız olan kurumlar arasında diyanet de mevcut çünkü ilgili camileri finanse eden bir diğer kurum diyanet işleri.

  kısacası olay haber7'nin lanse ettiğinden çok farklı ve içeriği çok değişik. türklere veya islama karşı bir yaptırımdan ziyade, bizim kurum ve kuruluşlarımızın bile rahatsız olduğu bir konuda yapılan çalışmalar sonucu uygulanan bir yaptırım.

  bu nedenle ne yapıyoruz? gazetelerimizin yazıp çizdiklerine her zaman güvenmiyoruz. doğruyu aktarmamak gibi bir huyları var muhalifinin de iktidar yanlısının da.
 • avusturya ile avustralya arasındaki farkı bilmeyen malların ona buna çomar dediği başlık. bilmiyorsan sus bari bi bok sansınlar seni.