şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saadet partisi'ne geri kaymasından korkulan saadet partisinin barajı geçememesinden ötürü ak partiye emanet edilen oylar düşünülerek davet edildiğini düşündüğüm ex-akpartili amcanın canhıraş bir şekilde sayın cumhurbaşkanımıza destek olmaya çalıştığı yayındır.

  inş. 1: (bkz: cumhurbaşkanı meral akşener başbakan muharrem ince)
  inş. 2: (bkz: iyileştirilmiş parlementer sistem)

  edit 1: saadet partisini savunuyormuş gibi yapıp, saadet partisi tabanının psikolojik olarak kendisinin söylediği sözlere olumlu yaklaşmasını sağlayacak cümleler kurup ardından saadet partisi seçmenini çok iyi tanıyorum. onlar ak partinin mecliste çoğunluğu alması için ak partiye, 2. tura kalırsa cumhurbaşkanlığı içi sayın erdoğan'a oy vereceğini düşünüyorum diyerek (bkz: psikolojik manipülasyon) yapmaktadır.
 • basbayagi oglu akp milletvekili adayi mucahit arinc'a calisiyor.
 • melih gökçek ankarayı parsel parsel sattı. dedikten sonra sustu.
 • saadet tabanına oynamak, o tabana akp'nin sözlerini söylemek için özel olarak seçilmiş, görevlendirilmiş.

  savcı sayan'ı da cehape tabanı için çıkarın yayına !

  edit: : tipi hüseyin gülerce'ye benziyor. onun az biraz zayıfı.
 • cidden izleyen var mı yahu dediğimdir. olm herkesin evinde en kötü ihtimalle kablo tv var. 50-60 kanal garanti.hiç mi alternatifiniz yok olm??gerçekten izleniyor mu bu yayın şu anda?
 • izleyenler yazsin bi zahmet.
  ağlayacak hangi konuyu bulmuş. kendilerini hakli cikartacak neler saçmalamislar ?
 • allah'a şükrettiren bir soru sorduran yayın.

  (bkz: bülent arınç kim amk)
 • "efendim reklama gidiyoruz"
  "reklamların ardından tekrar birlikteyiz"
  "reklama gidiyoruz"
  "kısa bir reklam arası"
  "sözünüzü unutmayın reklamlardan sonra devam edeceğiz"

  özeti böyle olan yayın.
  yalnız bülent arınç muhalif bir konuşma yapacak diye bekliyordum adam ince'ye akşener'e çakıyor karamollaya fazla vurmuyor. özellikle akşener balon, aslında oy oranı yerlerde diyor. ki bu konuda çok haklı adam.
 • tüm siyasetçilerin ibretle izlemesi gereken yayın. bir siyasetçi ne kadar aciz ve galiz hale düşebilir görebilirsiniz.

  sayın arınç, akp iktidardan gider senin bu geyiklerin bitmez. her seferinde yırtık dondan çıkar gibi çıkacaksın, eleştiri yapar gibi görünüp sonuçta akp'ye oy toplayacaksın, seçim var partiye zarar veremem, seçimden sonra konuşuruz diyeceksin, biz de senin özgül ağırlığına inanacağız emi. *

  yahu be mübarek adam, "rte iyi de çevresinde zarar veren insanlar var" muhabbetini nasıl hala söyleyebiliyorsun, nasıl hala yanlışları söyleyemem seçimden sonra geyiği yapıyorsun, nasıl bir karakteriniz var sayın arınç.

  hani gökçek'le ilgili anlatacaklarınız nerede? hani seçimden sonra anlatacaktınız. hic kusura bakmayın; sizi bu saatten sonra kimse sallamaz. hatta size sallamaya bile tenezzül etmez. arasıra o foseptik ağızlı yazarlar anar sizi. çünkü siz onlara layıksınız artık. kendiniz böyle istediniz.

  laf çarptığın foseptik ağızlı/kalemli yazarlar madem akp'ye zarar veriyor, şunu cevaplasana; rte o kadar saf mı, niye temizlemiyor o kişileri ak-it medyasından. kör mü zannediyorsunuz.

  yahu çıkın delikanlı gibi anlatın adam desinler arkanızdan, bu nasıl bir iştir. bakın daha bugün gitti "patron seni üzdüm mü" diyenlerden bir tanesi, bu kadar korkmaya gerek yok, hepimiz fanı insanlarız.

  son olarak; o foseptik medyası bile senden daha haysiyetlidir gözümde. onlar görevlerini layıkıyla yapıyor, tarihteki yerini ona göre alacaklar. sizinki daha farklı olabilirdi biraz cesur olsaydınız.

  son olarak bir keresinde amerika'dan dönüşte bir hocaefendinizin emirlerini almıştınız. "emirlerini aldık" ifadesini büyük bir mutluluk ve saygı içinde söylemiştiniz. hala emir alıyor musunuz...
 • silinip gidendir.