şükela:  tümü | bugün soru sor
 • temel başkanının ekonomi konusunda nokta atışlar yaptığı yayın.
 • saadet partisi genel baskani temel karamollaoğlu usta gazeteci uğur dündar'in konugu olarak halk tv'de canli yayin'da gundemi ve secimleri degerlendiriyor.

  canli yayin internetten izlemek icin : https://www.youtube.com/watch?v=ciyxbhqyvgo
 • tesadüfen görmesek, haberimizin olmayacağı yayın. izlemek isteyenler kaçırmasın.
 • temel reis'in bilgeliğini konuşturduğu yayın olmaktadır. yaw bu din nasıl bir şey amk. şu temel amca ateist olsa şuan belki atom parçalıyordu. yada nobel edebiyat ödülüne adaydı. ama işte kafa başka yerlerde, yazık.

  edit: zamanında 5 vakit namaz kılıp ümreye gitmiş, şuan ufak ufak rakısını yudumlayan bir vatandaş.
 • sivas katliamı ile ilgili düşüncelerinin sorulmasını umduğum yayın. ak göt kara göt belli olsun. örneğin daha önce dediği şu cümlenin hala arkasında mı? (bkz: sivas katliamı demekten imtina ediyorum)
 • şuanda ana akım medya kanallarından cnn türk ve ntv'nin resmi youtube kanallarında 500-600 izleyici bulunmaktayken çok daha küçük sermayeli bir kanal olan halk tv youtube kanalında 5.000'e yakın izleyici bulunmaktadır. ana akım medya belki baskılara boyun eğerek iktidarın kontrolüne girmiş olabilir ancak o kanallar izlenmedikten, dolayısıyla bir medya kuruluşunun en büyük hatta tek gelir kaynağı olan reklam gelirleri kaybedildikten sonra o medya organları artık işlevsiz hale gelmiş demektir. dolayısıyla bazıları her şeyi parayla satın alamayacaklarını artık yavaş yavaş anlamaya başlıyorlardır diye düşünüyorum.

  edit: uğur dündar reklam arasında entry'mi okumuş anlaşılan, şuan ana akım medya kanallarının youtube kanallarındaki izleyici sayılarıyla kendilerininkini kıyaslıyor :)
 • adam döktürüyor.

  özet filan geçmiyorum sağ politikanın sığ bağnaz politikası diyemiyeceğimiz kadar derin konuşuyor.
 • temel karamollaoğlu'nun yardırmakta olduğu yayın. dinledikçe bu kafadaki insanlarla solcu/sosyalist insanların neden birbirlerine düşürüldüklerini çok daha iyi anlıyorsunuz. bir araya gelebilseler ortaya çıkacak sinerjinin önünde hiçbir emperyalist projenin durması mümkün değil.

  kafası çalışan her yurtsever aynı zamanda akp projesinin, tayyip bey siyasi figürünün neden özenle yetiştirilip iktidar yapıldığını da çok iyi kavrayabilir. oyun o kadar basit oynanmış ki insan dehşete kapılıyor. getir başa adamını, daya borcu, bitir üretimi sanayii, bul birkaç bin salak ötsünler yol, köprü, hastane kuyruğu bik bik bik diye, harca koskoca türkiyeyi!

  büyük resme meraklı akp seçmenlerinin mutlaka ama mutlaka izlemesi gereken yayındır. bu yayını izleyip de hala akp diyen temiz ve iyi niyetli insan varsa da allah onları kurtarsın! ciddi algı ve zeka sorunları var demektir.
 • halk arenasını ilk defa izleyen birisi olarak sinir krizi geçirten programdır. temel reis ne dese alkışlayan bir seyirci kitlesi mevcut. hayır adamı çok anladıklarından da değil adamın lafının yarısında alkışlıyorlar. adam "bi durun aq bi laf anlatıyoz" diyecek diye endişe ediyorum.
 • adam döktürüyor.

  özet filan geçmiyorum sağ politikanın sığ bağnaz politikası diyemiyeceğimiz kadar derin konuşuyor.

  edit. yalçın küçük temel reise oyunu verecekmiş dedi uğur dündar. ben şok!