• gümüşhane'de o kadar insan olduğuna bile şaşırdım kadın çok iyi toplamış orada bile maşşallah gümbür gümbür geliyor.
  • meral akşener'in mitinglerindeki en büyük umut kaynağı mitinge gelen insanlardaki çeşitlilik. özellikle her kesimden kadınlar olmak üzere, kırsal kesimden bir çok erkeğin ve gencin gelmesi de anketlere yansımayan fakat bahsedilen dip dalganın gelebileceğine dair umut veriyor.

ekleme: facebook'daki canlı yayın 3 milyona ulaşmıştır.
    link
  • henüz ''ben geçiyordum, çok kalabalık değildi!'' diyen develerin üşüşmediği miting.
  • merkezinin sola daha yakın olduğunu bildiğimden merkez sağcı ve sosyal demokratların ilgi gösterip göstermeyeceğini merak ettiğim miting.
  • meral akşener'in şeker fabrikaları, fetö ve pkk süreçleri hakkında ak parti'ye sakin sükunet lafları bilezik gibi geçirdiği miting.
  • ntv'nin garip bir şekilde erdoğan mitingi yayınını kesip, canlı yayınladığı miting.
  • ben şuan bayburt'tayım kalabalık olsa buraya ses gelir, ama ses yok demek ki kalabalık değil.
  • bayburt ardından meral akşener'in 8 haziran 2018 cuma günü 17.30'da gerçekleştireceği miting.
  • durmaksızın devam ediyor mitinglere 10 haziranda ise gündoğdu meydanında miting ve iftar buluşması var
hesabın var mı? giriş yap