şükela:  tümü | bugün
  • gümüşhane ve bayburt ziyaretleri ile meral akşener'in aynı günde gideceği üçüncü adres.

rize'de iyi kalabalık toplarsa karadeniz'deki eski anap oylarını toplamış demektir. mesut yılmaz'ın memleketiydi sanırım.
  • rize gibi ak gönüllerin başkenti diyebileceğimiz bir şehirde iyi kalabalığın toplandığı ve bir milletvekili çıkarabilirler diye düşünmeme sebep olan miting.
  • biraz önce oradan geçtim 100-150 kişilik bir kalabalık vardı onlar da seçim bürolarından gelmişler.
    turist kafileleri bile bu kadının mitinglerinden daha kalabalık. denize düşmüş köpüğe el atıyor.
    bunun hakkında a haber bir analiz haber yapmış mutlaka izleyin ömrü hep böyle abidik gubidik işlerle geçmiş.
  • birkaç gündür hasta sürekli öksürüyor. yine de iyi bir miting yapmaya çalışıyor. umarım en kısa sürede iyileşir
  • --- spoiler ---

rize’nin çayı 2.45 denilip de daha ucuza satılıyorsa bu devri değiştirmenin zamanı gelmiştir. bir soru sordum ben rize’de devletin yaptığı fabrika var mı? dedim. en son demirel zamanında yapılmış o günden beri bir şey gelmemiş. ülkenin derdi genç işsizliği. biz devlet olarak gencine iş bulana kadar maaş bağlayacağız dedik herkes hopladı. biz emekliye bayramlarda ikramiye vereceğiz dedik geldi. bazıları eksik yatıyor onu biliyoruz. iyi parti herkese iyi geldi.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

rize’ye havaalanı yeni yapılıyor inşallah bitirmek bize nasip olacak. gençlerimize iş bulacağız. her yıl 50 milyon dolar yatıracağız, fabrikalar açacağız.

buraya ziyarete gelen bakanların arabalarına bakın. bunların paralarını siz veriyorsunuz. bunların gelini, damadı, çocuğu bu arabalara biniyor. ben ne yapacağım biliyor musunuz? bunlara 'inin o arabalardan' diyeceğiz. vatandaşın kredi kartı borçlarını sileceğiz dedik yine hopladılar. 8 milyar tl’ye denk geliyor. biz bu borcu sildiğimizde ailelerin intiharının önüne geçeceğiz.

biz millet odaklı projeler hazırlıyoruz.niye bu tika için bu kadar hopladılar biliyor musunuz? bu tika yıllık 8.5 milyar dolar para harcıyor. bu paranın nereye gittiği, nereye harcandığı belli değil. bu paranın 6.5 milyar doları sizin cebinizden çıkıyor. biz oraları temizleyeceğiz her bir haramzade 'güle güle' olacak.
    --- spoiler ---
  • maşallah tek başına türkiye'nin 81 ilini meral akşener'in ardı sıra dolaşan yazarlar tarafından kalabalık olmadığı söylenen miting. ülke içini dolaşmaya bu kadar para harcayan yazarlar biraz da yurt dışına gidip azarlar, umarım.
  • --- spoiler ---

çılgın projeler var havalarda uçuşuyor. kanal istanbul 65 milyar dolara mal oluyor. diyorum ki sayın erdoğan 65 milyar dolar oraya yatırılacak buradan türkiye’ye rize’ye hangi gelir getirilecek. yeni bir fikir getirdi şimdi. kahve açacak kahve. milletin cebine para koyacağına kahve açıyor. bu çocuklara iş imkânı sağlayıp kahvelerden çekeceğine kahve açıyor.

bu şehir hastaneleri durumunu ben gündeme getirdim. yollar yapıldı, köprüler yapıldı hepsine garanti verildi. dün sayın erdoğan dedi ki “inşallah hastanelerimiz dolacak” sizlerin hasta olmasını bekliyorlar yani.

4 milyon suriyeli var ülkemizde nereye gitsem şikâyet ediliyor. suriye’nin iç işlerine burnumuzu soktuk tam 150 milyar dolar para harcadık. biz suriyeli kardeşlerimizi güvenli bir şekilde memleketlerine göndereceğiz.
    --- spoiler ---
  • bildiğim kadarıyla akşener'in eşi rizeli. bu cesur ve mert gelinini bağrına bas rize.
  • erdoğan geldiğinde bırakın alanı, çevre yollar kilitleniyor binaların çatılarında yer bulamıyorsun kadın alanı bayraklarla kapatmış meydan bomboş iyi gürültü var başka bir şey yok.
    bu arada 100 kilo yaş çayın 6-8 kilo kuru çay verdiğini de eminim bilmiyordur.
    çayın kilogram fiyatını da bilmiyor 2,45 tl, yazalım buraya.
    gübre ve işçilik maliyetlerini çıkıp zorlama bir hesapla 1,60 tl diyor.
    millete yalan söylemeyin kardeşim bu insanlar çok yalan dinledi artık yalan dinlemek istemiyor.
    eskiden millet verdiği çayın parasını 6 aydan önce alamıyordu şimdi kantara çayını koyup gidip bankadan çekiyor parasını.
    kota konusunda da çok bilgisizler off hangi birini düzeltelim.