şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saat 17:00'de başlayacak olan miting. lokasyon: kuzeykent miting alanı.

  edit: başladı.

  https://twitter.com/…nce/status/1005090449457967104

  son edit: sona erdi.

  bundan sonraki miting, gece istanbul'da asya yakasında olacak;

  (bkz: 8 haziran 2018 m. ince bağdat caddesi mitingi)
 • kendisi ile ilgili sözlükteki ilk yazım, 16 nisan referandumu öncesi hayır kampanyasına destek için tek başına yollara düşüp şehir şehir yaptığı mitinglerin kastamonu ayağında gördüğüm kalabalığın heyecanın ertesi gününe gelir. (bkz: #67235716)

  1 nisan 2017’de kastamonu mitingini periscope yayınından izlerken “bu kadar kalabalık kastamonu’da nasıl olabilir!” diye şaşırmıştım. çok kalabalıktı ve öyle ki, 1 kasım seçimlerinde %21 olan muhalefet oyuna karşılık (ak parti ve mhp dışındaki oylar) referandumda %35 hayır oyu çıkmıştı.

  o zaman belki ince bugünkü kadar popüler değildi ve o kalabalık, kim gitse gelecek chp’liler ve chp örgütü sayesinde oradaydı ama bugünlerdekine benzer miting performansı o zaman da vardı ve bu oranların artışında mutlaka o mitingin katkısı olmuştur.

  bugün ise son seçimde %17 olan chp oyundan %25 muharrem ince oyu çıkarmak için orada olmasını istiyorum. böyle böyle kazanacağız.
 • muharrem ince 'nin bol bol işsizlikten, göçten bahsetmesi gereken miting.
 • muharrem ince'nin son secimlerde %80 akp+mhp oy veren, referandumda %65 evet cikan bir sehirde cok iyi bir kalabaligi topladigi miting olmaktadir.

  canli yayin internetten izlemek icin : https://www.youtube.com/watch?v=ciyxbhqyvgo
 • pirincten, sarimsaktan, gocten ve kastamonu'nun turizm potansiyelinden bahsetmesi gereken mitingtir. tarim, orman sanayi, turizm hepsi icin kastamonu'da buyuk potansiyel var. malesef en az hizmet ve yatirim alan sehir.
 • oldukça kalabalık bir miting olmaktadır.
 • kastamonu'da chp'li belediye yok demesiyle kitlenin ''var'' itirazı ,oy verecek insanların bilinç düzeyine en önemli örnektir.
 • "ayağa kalkmadı diye 5 yıl hapise atıyor, ben sadece emekli edeceğim"

  apolet spekülasyonlarına gayet iyi cevap vermektedir.

  daha da apolet goygoy'u yapmayın aktotoşlar.
 • muharrem ince'nin yandaş medyayı uyardığı miting.
  "seçimlerin son haftasında mitingleri kanalların önünde yapacağım. bu gece saat 1'de mitingim var bakalım hangi kanallar yayınlayacak" .
 • daha önceki mitinglerinde anlattığı hayvancılıkla ilgili anılarını kastamonu gibi hayvancılığın önemli yer tuttuğu bir yerde anlatmamasıyla biraz hayal kırıklığı yarattığı miting. kastamonuda tarım bitmiş, hayvancılık okeye dönüyor. bunlara değinmesi lazımdı, büyük sempati toplardı. tayyipe ayırdığı vakti ilk mitinglerindeki gibi ekonomide yapacaklarına ayırmalı. 3b’den, öğrenci burslarından, öğrencilere mezun olduktan sonra yapacağı kredi desteğinden giderek az bahseder oldu. tayyipin oyununa gelme başkan.

  not: depdepdepspor