• binlerce lira verip sırf 200-300 kar etmek için gürgençlerden mi satın alıyorsunuz?

ödeme iptalleri ve iadeleri genelde veznenin hızına göre 1 haftayı bulabilmektedir. bu onlardan kaynaklı değil. evet, satın alırken saniyesinde para çekiliyor ama iade ve iptal işlemleri çok uzun sürebiliyor. o yüzden iade olmadan neden tekrar alışveriş yapma acelesine girdiniz ki?

rezalet puanım: 5/10
  • rezalet olmasına rezalet ama..
    gürgençler nedir arkadaş? cidden uğraşıp aramak bulmak lazım bu siteyi..
  • gürgençler apple yekli premium satıcı. yani apple türkiye'den sonra alışveriş yapabileceğiniz en yetkili yer. kendileri satış ve servis hizmetleri veriyor. mesela palladium, ankamall, next level, mersin forum, cepa, kentpark gibi yerlerdeki apple mağazaları bunlara ait.

maalesef hizmet kalitelerinden dolayı kendilerini hem satış hem de servis anlamında önermiyorum. lydia , troy gibi rakiplerini yanda doğrudan apple türkiye'yi kullanın.

not: başlık sahibine önerim 0216 282 15 11 numarasından apple türkiye'ye ulaşıp derdini anlatması. kısa zamanda çözülecektir.
  • bankayı arayarak dolandırıcılık kaydı oluşturun.
    " apple online mağazasına benziyordu resmi apple web sitesi sandım alışveriş yaptım ama apple ile ilgileri yokmuş dolandırıldım " diye kayıt açtır :)
hesabın var mı? giriş yap