• yaptığı terbiyesizlik ortaya çıkana kadar artistliğinden geçilmeyen,ortaya çıkınca da ilkokul çocuğu gibi duygu sömürüsü yapan,karaktersiz olduğu kadar da korkak bir yavşak içeren rezalettir.
  • iş hayatında ne kadar babasından doğan var bu platformlarda görüyoruz. iş yapmak yerine kumpaslar ayak oyunları alavere dalavereler.
  • durum iş etiğine aykırı ancak vodefone isminin kullanılması da doğru değil, işveren alk iletişim, personel alk iletişimin personeli. vodefone yöneticilerinin haberi bile yoktur durumdan.
  • 10/10 rezalettir. vodafone müdürünü acilen süresiz ücretsiz izne çıkarsın. sonra onu kim arayıp işten çıkarır bilemem.
  • vodafone ciddi anlamda leş bir firma.

bence diğer operatörler de böyle. öyle bir teknoloji çıkmalı ki apple nokia'yı nasıl gömdüyse bunları öyle gömmeli. 5 kat ucuza gelmeli bu konuşma/internet hakları. başta iki mafyacılık oynarlar ama teknoloji bu. yakar geçer. önünde sadece daha iyi bir teknoloji durabilir. o gün geldiğinde yediklerinize sayarsınız.
  • geçmiş olsun. ekşi sözlük gücünü gösterecektir.
  • bu ne tatava? her firma sen çalışmasın diye personel tutacak değil ya kazançlı değilse personel de çıkarır veya ücretsiz izne çıkartır. ben vodafone kullanıyorum. kullanmamın asıl amacı kaliteden öte ödediğim ücret. rezalet falan değil.
  • umarım o müdüre ve arkasında olanlara gerekli yaptırımlar uygulanır, arkadaş işine geri kavuşur. destekliyoruz.
  • "patronların ensesindeyiz" diye bir ağ var onlara ulşa bence. enselerine çıkarlar belki. geçmiş olsun.
  • boykotlarimin birine daha bir marka eklendi. belki 20 senedir vodafone musterisiyim. ( eski zamanlarda telsim idi) son 10 senedir de numaram ayni. sanirim degisme zamani gelmis.

bu donemde issiz birakilmak gercekten cok zor. biz bize yetiyorduk hani? nerde o paralar??? 200 lira odedigim dogalgaz 400 lira geldi mesela. binlerce insana da bu sekilde faturalandirmalar yapildi. nerde o paralar nerede? yazik gunah. allah belanizi versin. hicbir hakkimi helal etmiyorum size!!
hesabın var mı? giriş yap