• benzeri bende de var lan. nesi var olum simde bunun? iskillendim simdi.

en azindan tek tuk ingilizce biliyor adam. ogrencilerle falan konusmus. ya oburu gitseydi?
  • sıradan bir mont. ben de ismail abi ceketi gibi absürt bir mont sandım. her siyasinin aldığı nefesi, attığı adımı, yediği, giydiği şeyi buraya başlık olarak açmayın artık.
  • götten tespit uydurulma konusunda prim vermeyecek normalliktedir. güle güle giysindir.
  • elbise ne renk tartışmalarından sonra bu montun nesi var tartışmaları başlatacak nitelikte.
  • nesi garip? zorttirikten başlık ıkınan yazar.
  • yakışmamıştır. sadece mont değil, duruşuna bi' dikkat edin; oturuşu, konuşması sanki liseden kaçmış da kola çekirdek yapacak arkadaşlarıyla. olm yakışmıyor lan, cidden yakışmıyor. g harfini yazamayan bir adam ülke adına pazarlık yapıyor, yabancı dil yok, liderlik yok, vasıfsız olduğunu kendi de kabul ediyor zaten, "git" demişler gitmiş, "gel" denilince de gelecek.

sonra "istifa et" diyecekler, istifa edecek. montu kim bilir kaç bin lira. ama yakışmıyor. lan. yakışmıyor.
  • enteresan bir durum göremediğim mont.

bunun dize kadar inen modeliyle,mükkemmel bir şekilde montla sıç eylemi yapılır.
  • ben montta birşey göremedim. ama şu kapasitede bir adamın, bizi oralarda temsil ediyor olması harbi üzdü beni.
  • yanındaki gazeteciler ve arka plandaki çimenlik alanla birlikte enteresan bir görüntü oluşturmuştur.

çift geyiktir.

işte o mont: https://youtu.be/cddt1o3u1d8
  • nike icin tepkiler gelmis olmali ki yerli mali karacayi tercih etmis.
hesabın var mı? giriş yap