şükela:  tümü | bugün
  • olay arkadaşımın başından geçmistir , olduğu gibi aktarıyorum . türkiye'de ticaret adabının ne duruma geldiğini son zamanlarda açılan başlıklardan tüketici memnuniyetsizliğinden anlayabilirsiniz .

muz cumhuriyetine hosgeldiniz.

trendyol’dan sipariş edip 30 kasım 2017 tarihinde teslim aldığım harley davidson marka ayakkabı, tarafıma tabanlıksız ulaştı. içine bakınca ürünün çivileri gözüküyordu ki o halde giymek mümkün değil. trendyol müşteri hizmetlerine bunu bildirip tabanlık yollamalarını talep ettim. ilk görüştüğüm müşteri temsilcisi; bizim hatamız değil şeklinde konuştu, sanki tabanlıkları ben söküp aldım içerisinden... sinirlenmemek mümkün değil. başka bir temsilci ile görüştüğümde tabanlık gönderip hatalarını telafi edeceklerini söyledi. eyvallah dedim bekledim. bugün 7 aralıkta tabanlıklar elime ulaştı. paketi açtım ve ne göreyim? cat marka tabanlık ve üstelik tabanlığın alt kısmındaki süngerler mıncıklanmış. ya depolarında cirit atan fareler kemirmiş ya da canı sıkılan personel tırnaklamış. az önce müşteri temsilcisini arayıp tüm aşamaları ve son durumu bildirdim. tam olarak “istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz, bizlik bir durum değil. cat firması ile çalıştığımız için o gönderilmiştir” dedi.
    verdigim paranin karsiligi bu degil.

magdur olmamak adina trendyoldan alisveris yapmamanizi oneririm.