şükela:  tümü | bugün
  • akhisarspor’un uefa avrupa ligi dördüncü haftasında sevilla ile yapacağı karşılaşmadır. karşılaşmanın hakemi fransız hakem benoit millot tur.
    skor tahmini : akhisarspor 1-2 sevilla
  • akhisar hazır

akhisar'ın uefa'daki hali tam olarak ağır bir dersin ilk vizesinden düşük almış ve büyük ihtimal o dersten vf yiyecek, vf yemeyip final sınavına kalsa bile ff alacak öğrenci hali. kadro bu kadar. sevilla maçını biraz izledim, oyuncular uğraşıyorlar, fakat yetenek farkı o kadar belirgin ki izlerken sevilla az bile atmış diye düşündüm. kabahatleri yok, çapları bu kadar. sevilla akhisarlıların hiç bir hatasını affetmedi.

3 büyük dediğimiz takımlar bu adamları yenemeyerek ayrı bir basiretsizlik göstermiştir, kutlamak lazım.
  • (bkz: akhisarapor)
  • akhisarapor kim bilmem ama akhisar'ın grupta ilk puanını alacağı maç. at fava bekle.
  • akhisar'ın en kötü beraberlikle bitireceği maç olacaktır. sana güveniyoruz.
  • akhisar'ın tek farkla kaybedeceğini düşündüğüm maç. sevilla fazla asılmayacaktır.
  • (bkz: raj kapoor) (bkz: awaara) serbest çağrışım...
  • şu maçı ve 3 büyüklerimizin izlemesini tavsiye ederim.

gidip akhisar vb deplasmanlarda yenilip bunlara mazeret bulmamaları için izleyip ibret alsınlar...

göztepe, bursa ve ts deplasmanlarını hadi ayrı tutayım ama bunun dışındaki statlarda gidip "ama deplamandayız napalım" ayağı çekip mazeret uydurmamayı öğrenmeliler.

anlayacağınız üzere sevilla'nın rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum. gönül ister ki akhisar bu söylediklerimi bana yedirsin ama malesef...
  • getirin oradan akhisar'ı, sevilla kardeşim şov yapacak...

bir 3.5 üst almaya gelmişler! değerlendirmek lazım!
  • akhisar' ın 0-3 yenileceği maç.