• okuyorum ancak anlayamıyorum, hala belhanda sarı kart gördü ceza alamaz diyen insanlar var.

geçtiğimiz sene, caner erkin 6 maç ceza aldığında kırmızı kart görmüş müydü?

öyle bir ortam oluşturuldu ki, fatih terim haksız olduğunu çok iyi bildiği halde öyle bir konuşuyor ki maalesef eğitimsiz halkımız eğitimsiz beyefendiye inanıyor.

spor haberlerini iyi kötü takip ederim, geçtiğimiz sezon tudor'un başlangıcıyla fatih terim'in bu sezonki başlangıcını hala karşılaştıranı görmedim.

belhanda'nın ceza almamasını savunmak gerçekten çok anlamsız, serdar aziz'i muğdat'ı söylemiyorum bile. futbol basit kuralları olan bir oyun, üzerine konuşurken vatan millet sakarya edebiyatı yapmak gerçekten çok komik.
  • soldado'nun topsuz alanda arkadan bacağıyla belhandanın koşusunu engellemesi ve dönerken suratına çarpsın diye kaldırdığı kolu belhanda reis itinayla götüne sokmuş.

kendini yere atıp kırmızı kart mı bekleseydi eyyamcı fırat'tan cezasını hızlı kesmiş
  • jailsonun tokata saydılar herhalde.
  • saldıraya uğrayan kişinin ceza almaması olayıdır demiş bak hele salağa bak , gözü de görmüyor ..
  • yusuf namoğlu ali dürüst gibi adamlar sayesindedir. ülkede futbolun gelişmesi isteniyorsa bunların tasfiye eilmesi lazım yoksa daha cok böyle komik cezalar görürüz.
  • canlı canlı izlemiş realiteyi(?). ulan belhanda adam değil orası kabul, ancak saldırınca o niye ceza almıyor diyorsunuz. sizin tıynetinizi sikeyim.
  • pfdk tarafından açıklanan karara göre, 2 kasım galatasaray fenerbahçe derbisinde gerçekleşen olayların baş aktörleri olan soldado ve belhanda'dan biri 6 maç ceza yerken, diğeri ceza almamış. soldado da, belhanda da gayet birbiriyle didişmiş, ikisi de kabahatlidir. buna rağmen belhanda pfdk'ya bile sevk edilmemiş.

pfdk'ya göre soldado belhanda'ya saldırmış, belhanda ise cevap vermemiş oluyor bu durumda. ama realiteyi canlı canlı izledik...

edit: stringer bell, sarı kart verildiği için pfdk'nın karar alamadığını, suçun hakemde olduğunu söyledi.
    belhanda'nın neden pfdk'ya sevk edilmediğini önceden sorduk.
  • bu cehalet midemi bulandırıyor artık. ulan sahada hakem izledi, baktı, ölçtü, tarttı ve sarı kartını verdi. sahada sarı kartı gördü ve bu iş artık sahada kapandı. hakem tarafından uyarı aldığı için pfdk artık yeni bir ceza vermeyecektir ki sevk edilmedi bile.

olayı izleyen hakem, belhanda'nın değil soldado'nun kasti olarak müdahale ettiğini ve olayı başlattığını buna rağmen belhanda'nın aynı oranda karşılık vermediğini söyledi. orada iş bitti.
  • saldırıya uğrayan kişinin ceza almaması olayıdır, ne olacaktı?

aziz'in ağlakları bitti, ali'nin ağlakları başladı.

gidin az ötede beraberliğinizi kutlayın.
hesabın var mı? giriş yap