şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 8 kasım 2018 tarihinde pfdk kararları ile galatasaray'a çekilecek operasyondur. olayın sadece fenerbahçe ve fenerbahçe maçı ile alakası yoktur.

  1- son verilen milli maç arası... ortada lig maçı yok, beşiktaş aleyhine verilmiş hakem kararları yok, galatasaray lehine verilmiş bir şey yok. zaten maç yok, milli aradayız. peki ne oluyor? beşiktaş trolleri twitter'da aynı anda yusuf namoğlu'nu istifaya davet edip gündem oluyorlar. gerekçe ne? mhk galatasaray'ı kollayıp beşiktaş'ı doğruyormuş. arkasından fikret orman çıkıp açıklamalar yapıyor ve suyu iyice bulandırıyor.

  ortada maç yok bir şey yok, beşiktaş yönetimi ve taraftarı yusuf namoğlu ile galatasaray'a sallıyor. üstelik galatasaray lehine 1 tane haksız var kararı, haksız penaltı falan yok...

  2- fenerbahçe maçı. kimse serdar aziz'in rakip ceza sahası içinde yediği dirseği konuşmuyor. var'a bile gitmedi galatasaray düşmanı fırat aydınus. maç bitiyor; soldado belhanda'nın boğazını sıkıyor. belhanda karşılık vermiyor, (verse zaten kırmızı kart yerdi) ardından jailson tokat atıyor. skrtel vs 4-5 kişi belhanda'nın üzerine çöküyorlar. haliyle n'diaye ve hasan şaş belhanda'yı savunmak için karşı saldırıya geçiyor. olayı başlatan kim? fenerbahçeliler. belhanda'nın etrafını 5 kişi çevirip saldıran kim? fenerbahçeliler. ama suçlu hasan şaş ve n'diaye, öyle mi? kusura bakmayın belhanda'yı dövmenize izin vermeleri gerekiyordu öyle mi?

  galatasaray başkanından (mustafa cengiz resmî site açıklaması nedeniyle) teknik direktörüne ve futbolcusuna kadar pfdk'ya sevk edilirken fenerbahçe'den 2 futbolcu sevk ediliyor. üstelik resmî site açıklaması nedeniyle mustafa cengiz sevk alırken, aynı gün resmî sitesinden açıklama yapan fenerbahçe camiasına ve ali koç'a hiçbir yaptırım yok.

  biz galatasaray'ı kimseye yedirmeyiz. rövanşist tavırlarla fatih terim'e tazminatın cezasını çektirmeye çalışan federasyona da, fenerbahçe'yi ligde tutup arayı açtırmamaya çalışanlara da, 2 maç kaybedince 'yabancı sınırı gelsin deyip, tolga zengin ile gitmeyeceğini anlayınca yabancı karius'u transfer eden şenol gibilerine' de, tıpkı göztepe maçından önce 'demba ba'yı istiyoruz' gibi karanlık açıklamalar yapan fikret orman'a da, lobisiyle her istediğini yapabileceğini zanneden ali koç'a da bu takımı yedirtmeyiz.

  eskiden yaptığımız gibi yine hepinizi üst üste koyar, şampiyon oluruz. kimse başarısızlığını ve acizliğini galatasaray üzerinden gidermeye/düzeltmeye kalkmasın!
 • belhanda olmadıktan sonra neyleyim dedirten operasyondur.
 • herkesin görüşü vardır ve farklıdır ancak yalan yanlış şeylerle algı yaratmaya çalışmak saçmadır. öncelikle son milli maç arasından önce beşiktaş lehine yapılan bariz hatalardan sonra taraftar uzun zamandır süregelen tepkilerini twitterda paylaşırken beşiktaş yönetimi yazılanın aksine namoğlu'na destek vermiş ve taraftarla arası bozulmuştur. yani bayram değil seyran değil olayı olmamıştır. öncesinde de taraftarın namoğlu'na tepkileri mevcuttu. sadece organize olundu. gerçekleri çarpıtmaya çalışmak en hafif tabiri ile ayıptır.
 • fanatizm ve şizofreni birleşince ortaya bunun gibiler çıkıyor sanırım dediğim olmayan operasyon çekme.
 • 1 gün önceden söylenmiş ve gerçekleşmiş operasyondur.