şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaşımızın uefa avrupa liginde dördüncü maçı. formalite maçı olmasını arzuluyorum. hayreti mucip.
  • viagogo'da 680€ gibi cazip bir fiyata bilet bulmak mümkün. bu (bkz: viagogo) çakal gençler bjk-genk maçının son saniyelerinde siteye girip 2. maç için bilet bakarken devam eden maçın bilet satışı hala devam ediyordu. dahada ilginç olanı bjk-genk maçı 2-4 dk 90" civarı az önce bir bilet satıldı deyip beni trollediler.
  • beşiktaş'ın kazanmak zorunda olduğu maç. buradan gelecek galibiyetle birlikte grubu lider bitirmek için gereken gazı da almış oluruz.
  • beşiktaşımın yenilmesini istediğim avrupa ligi maçı.

takım malum olduğu üzere iyi değil. bu takım avrupada bu sene iyi bir başarı yakalayamayacak gibi duruyor. takım yaşlı. 2 ligi bir arada götüremiyorlar. avrupa ligine veda edip lige yoğunlaşmamız ve şampiyon olmamız lazım. bu sene de şampiyon olamazsak mali açıdan da iyice zora gireceğiz ki durum iç açıcı değil.

kalbim galibiyetten yana tabii ki ama mantık yenilmeyi istiyor.
  • beşiktaş orta sahasında atiba ve medel yok. büyük ihtimal orta saha adem oğuzhan tolgay olur.
  • tanım beşiktaşımızın kasım ayının başında bir adam için 3 kupadan da vazgeçip ydnin her sezonundan bile kötü bir sezon geçireceğini belli edecek maçtır.

not hafta sonu sivası yeneriz herkes senol güneşi tribüne cağırır falan fıstık o yüzden oyna devam vurdugun gol olsun genk

not 2 bende biliyorum uefayı alamayacağımızı ama gruplarda elenmekte cok acı be

not 3 ulan yd ye sövdük durduk ama adam en azından süt kupasını alıyordu
  • genk ile ilk maçımızda love maçı 2-1 e getirip de topu filelerden alıp santraya götürmeye çalıştığında "alma amk alma. adamlar şimdi daha çok atacak" demiştim.
    o maçların 2. si.
    üstelik deplasmanda.

beşiktaş'a karşı oynayan her "beraber oynama alışkanlığı olan" "ne yaptığını bilen" takımlar gibi genk de yine istediği zaman gol atacak.

umarım bir facia yaşanmaz...
  • feda sezonu ve bayern eşleşmesi de dahil, ilk defa bir maçımız öncesi madara olacağız düşüncesine kapıldığım maç.
  • beşiktaş'ımın galip gelerek döneceği karşılaşma. evdeki genk faciasından sonra ben takımın oyunun da iyileşme görüyorum, hoca dersler çıkarıyor. bu maçta da ona göre bir kadroyla çıkıp gereken skoru alacağımıza inancım tam. enseyi karartmayın hemen.
  • çok atmasalar bari dedirten maçtır. en son bayern deplasmanında böyle demiştim...