• fatih terim'in bakış açısına göre fenerbahçenin uefa maçı ile aynı gün alınmaması gereken kararlardır. başka gün mü yok denebilir

edit: aha bak tam da fenerbahce maca cikarken aciklandi. kesin fenerbahçenin uefa maçında yenilmesi isteniyor.
    gerçi gs şimdi açıklama yapar: "bize daha fazla ceza vermişler, fenerbahçenin morali düzelsin diye" seklinde
  • cekirderkleri aldik bekliyoruz.
  • hangi karar çıkarsa çıksın beşiktaş mağdur olacaktır.demedi demeyin.
  • bugun kadar verilen hangi ceza ne işe yaradı. hasan şaş düzenli ceza alıyor dönüp aynı seyleri yapıyor.

küfüre son sezonları yapıldı futbolcular dahil küfretmeyen yok hala..

daha cok 8 kasımlar görürüz. daha cok birileri cıkıp bu kararların verilme tarihini manidar bulup kendi camiaları ile ugrasilmamasi gerektigini söyler vs .
  • mesai saati dolması bekleniyor herhalde açıklanması için.
  • sonucunda cem papila'nın tekrardan hakemliğe cağrılmasını umuyorum. yazık oldu adama gelsin az daha siksin futbolun dinamiklerini, koçum benim.
  • çok komik kararların çıkacağı kesindir.
  • iki takımı futboldan men ediniz.
    çay koydum beklemedeyim.

not: medelspor
  • mesai saatleri dışında açıklacaksa gayet normal bir durum. 2 takımın da borsada işlem gören hisseleri var ve kendileri anonim şirket statüsünde. yani maç saatiyle alakası yok.
  • yine geçen seneki fenerbahçe-beşiktaş maçında verilen cezalar gibi saçma sapan cezalar verilecektir. iki tarafa da yaranayım çabasıyla bir kaç ufak cezayla işi kapatırlar.
hesabın var mı? giriş yap