şükela:  tümü | bugün
29 entry daha
  • bageti playist'i aldığımın konseri heyt be.

dinleyicisi ayrı, dr.skull ayrı güzeldi. başer yine fevkalade söyleyip "razor var bre" dedirtti.
    uzun bir entry yazılır kafalar geçince
  • bugün yaşadıklarımı kimseyle paylaşamadım... bu da benim minik şirin tatlış lanetim.
  • muazzam bir kalabalık vardı. hayatımda hiç görmediğim metalci tipleri gördüm. millet ya inzivaya çekilmiş ya da sırf bu konser için süslenip püslenip şekil şükül hallere bürünmüş, başka açıklama getiremedim bu duruma. konserdeki izleyici kitlesinin yaş ortalaması bildiğin 40 idi. bir metal konserinde hayatımda ilk kez böyle bir şey gördüm!

konser de muazzamdı aynı şekilde. millet daha after party, fotoğraf çekilme muhabbetine bekliyordu da çok da gereği yoktu. bastım gittim ehehehe. sırf hershey yolunda ve elim cebimde'yi dinlemek yeter be!
  • the gate of brandenburg ile başladı. everyday everynight ile bitti. üst kattan izlediğimiz için ses tamamen gürültüden ibaretti. tempo düşecek gibi olunca serdar sahneye çıktı ve esti gürledi.mekan hariç her şey dört dörtlüktü.
  • bir arkadaşım (o kendini bilir) sayesinde uzaktan neredeyse canlı izlediğim konserdir. bütün güzel şarkılarını videodan dinledim, gitar performansları videoda bile mükemmeldi. dr. skull (artık prof. dr. skull olmuş) bir zamanlar dünya çapında şöhret olma fırsatını kaçırmış bir grup...
  • tadı damağımızda kaldı. dr. skull 25 yıl önce kaldığı yerden ankara'yı sallamaya devam etti. kalabalık muazzamdı. yaş ortalaması 40+ olsa da gençleri de aramızda görmek umut vericiydi. son konser olmasın. biliyoruz, iş durumu nedeniyle bu konser çok kolay organize edilemedi ama isteyince yapılabileceği görüldü. dr. skull elemanları, abilerimiz, müziği ve eski günleri özlemiş olduklarını, sahneden yaydıkları enerji ile hepimize gösterdiler. çok sık olmasa da şartları zorlar ve bize güzel günler yaşatmaya devam ederler umudundayım. razor da geceye katkı yaparak ayrı bir alkışı hak etti. yolları açık olsun, başarılı olacaklardır....
  • jj ankaranin ses sistemine hayran kaldim. istanbul'dan gekdik ve geldiğimize değdi. ek olarak razor da basariliydi.tek kotu yani prostat konseriydi.
  • gördüğüm en iyi alt grup performansına sahne olan konser. razor'u gözlerinden öperim.
3 entry daha