şükela:  tümü | bugün
  • geçen hafta real madrid'i yenmiş bayern münih'i küçümseyen arkadaşın profiline baktım tinerci çıktı normaldir efenim bilmezler.
  • 30 entry girilmiş. sonuca bakmadan 10 farkla yenmiş olduğumuz çıkarımını yapabilirim. başlık tertemiz hiç garez, ezme, haset himmetçi sıçmığı yok.
  • isterse 2 yıl tüm maçları kaybetsin. bu ülkede basketbolda çığır açan adamdır kendisi. boşuna pislemeyin her fb maç başlığına yedirmeyiz.
  • özlemişiz maç sonunu izmir marşıyla bitirmeyi.
  • girilen entry sayısından hangi takımın kazandığı anlaşılan maçtır.

8 kasım 2019 fenerbahçe kasımpaşa maçında yoğun mesai yapan trollerin buraya uğramaya fırsat bulamaması da başlığın temiz olmasının sebeplerinden biri olabilir.
  • derrick williams'ın muazzam oynadığı bir diğer maç. serkeş reis seviliyorsun.
  • şükür ! valla şükür! geçen haftaki maçtan sonra son topa kadar diken üstünde bekledim sonucu. bence maçın adamı melih başgandı ama siz bilirsiniz. williams’ın da hakkını yemek istemem. bayern kötü takım değil adamlar real’i yendi sonuçta, kolektif oynayan bir takım ve bu gece yüzdeli oynadılar. bir türlü de colo ve williamsı takıma monte edemiyoruz. delireceğim ya da alkolik olacağım o sınırdayım.

neyse kazandık demiş miydim? baya da sayı attık. gigi ve kaliniç üçlük attı yani düşün rjrjrjr kaliniç 2 senedir yok ortada. üstüne nano bebeyim 4. çeyrek hiç yoktu.
  • obra yenileri kenarda tuttu eskileri oynattı son periyodda. bakın biz böyle oynar böyle kazanırız diyor.
  • fenerbahçe ilk defa savunma sertliğini yakalayıp rüzgarı arkasına aldı bu sezon.
  • cska, barcelona deplasmanları öncesinde, galibiyetiyle oh be dedirtmiş maçtır.