şükela:  tümü | bugün
  • kağıt üstünde fener'in rahat kazanması gerekiyor ama bu sene fenerbahçe hiç güven vermiyor. yeni transferlerden nando de colo ile derrick williams olmasa fener maç bile kazanamayacak durumda. kalinic ve datome bitmiş okeye dönüyorlar. bobby dixon zaten veteran modunda. sloukas zaten aşırı temposuz bir oyuncu. en iyi yaptığı şey sadece 24 saniyelik hücum süresini tüketmek. fenerbahçe hücumda çok sabit kalıyor. bu sabitliğide de colo ve derrick williams bozuyor. hücumda da vesely hücum ribauntları ile takıma katkı veriyor. joffrey'de sakatlık zamanı basketbol oynamayı unutmadı ise bu maçta artık devreye girmeli.

bayern münih ise enteresan bir takım. geçen sene eurolig'e derrick williams'ı kazandırdılar. bu sene de greg monroe gibi azmanı. iyi bir takım kimyaları var. fenerbahçe bu maçta kalinic ve sloukas'dan destek alamaz ise nando de colo ve derrick williams'ın çabaları galibiyeti getirmeye yetmeyebilir. umarım fener kazanır ve çıkışa geçer.
  • fenerbahçe adına sezonun en önemli maçı. bu maçtan sonra deplasmanda cska ve barça maçları var. mağlubiyet serisini kırması gerekiyor bu maçta. fenerbahce'nin net bir galibiyet almasını bekliyorum.
  • aynı saatte futbol takımının da maçı olduğu için seyirci sayısının az olacağını düşündüğüm maç. kazanacağımızı düşünmüyorum açıkçası takım bize bunu hayal ettirmiyor. son zalgiris maçı baya bir ümit kırıcı bir yenilgi oldu.

benim heyecanım azaldı. benim heyecanım azaldıysa bir çok kişinin azalmıştır. bakın hiç maçın kendisi ile ilgili yorum yapamıyorum. kim nasıl oynar bilmiyorum. kafamda oluşturamıyorum ama de colo yine en çok sayı atan oyuncumuz olur. gelmesi iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum ama sonucu pek iyi olmadı ki bunda de colo'nun hiç suçu yok.
  • kombine transferi yapılabiliyor diye biliyorum twitterda birkaç hesapta görmüştüm, futbol maçı var diye gitmemezlik yapmaz insanlar. rezil bir futbola ve yönetime sahip ligde futbol neden izleniyor anlamıyorum zaten. basket maçına daha çok ilgi göstermeli insanlar. bebek gibi başarılı takımlarımız var; fener, efes, karşıyaka, daçka hatta şimdi gaziantep ve telekom. türk basketbolu gerçekten iyi durumda, daha da iyi olacak. maça gidin maçaaa.

fener de yensin bir zahmet arkadaş. de colo'yu, vaadedilmiş prensimizi bile kuruttu takımın üzerindeki ölü toprağı *. zalgiris maçı kalbimi büyük kırmıştı ama bugün toparlayacağız diye umuyorum. gigi'nin bireysel olarak kendine gelmesini bugün beklemiyorum. kaliniç kıpırdandı biraz ama topu elinde tutar umarım bugün, motor becerilerini kullanıp elinde topu tutamadı bi ara geçen maçta. nando ve kostas ın iyi olacağını düşünüyorum. vesely ve williams da ortalama üstü olur. dixon kaç maç iptel aldı takımı geçen sene o bile ritimsiz ama umarım toparlar. melihcim yine 2likleri ateşler diye düşünüyorum ama üçlük konusunda ritmi bozuk. lövern sakatlanmasın yeter arada pota altında iş görür. leo, ahh leo seni niye aldık hiç anlamadım zaten. eminim geçen maç bizde değil zalgiris'te olsan biz kazanırdık ahaha. toplamada etkisiz elemansın. herhalde bir de kadroda biber olur. umarım sana iş düşmez biber. erkenden hallederiz maçı.

şimdi peş peşe yazınca fark ettim takım baya tükenmiş durumda birine bile hadi aslanım hadi koçum hadi canım yazamadım. vay arkadaş. olm kazanın lan! tez yazıyorum harıl harıl maç saatine rahatlayayım diye. yazık günah insanlara.
  • ne çok durdurdunuz maçı arkadaş! düdük de düdük. hakemler çok tuhaf bu gece, bin saatte bir karar alamıyorlar dakikalarca duruyor maç.
  • ilk yarısı 45-25 fenerbahçe üstünlüğü ile biten maç. sonunda fenerbahçe kendine geldi.
  • obradovic bi gün kenarda intraparankimal kanama geçiriverecek diye korkuyorum
  • ilk yarı:
    fb 40-39 bm

son molada fırçaladı gene fb'li sepetçileri.
    obra, bu kadar bağırırken altına da kaçırıyor mu acaba?

fener bokum gibi oynuyor.
    ama kazanmalarını diliyorum.
  • fener'in ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım maç. lan bunları da yenemeyecekseniz kimi yeneceksiniz? şimdiye en az 10 fark olmalıydı. bu yıl fener baskette gerçekten çok kötü
  • geçen hafta real madrid'i yenmiş bayern münih'i küçümseyen arkadaşın profiline baktım tinerci çıktı normaldir efenim bilmezler.