şükela:  tümü | bugün
  • lan oğlum eskiden böyle şeyler yoktu.

şimdi yeni yetme veletler her penaltıya, her faule, her karta, haklı veya haksız rakip takıma yapılıyor diye itiraz ediyor.

buz gibi penaltı olm işte neyin tantanasını yapıyorsunuz.

bu arada bu gerizekalı tavır her takım taraftarı için geçerli.

not: musleraspor.
  • pozisyon net penaltı, hakem vardan dinliyor futbolculara uzaklaşın dinliyorum diyor, serdar gidip arada kart görüyor. vardan penaltı geliyor sarı kart çıkıyor, sonra hemen çok geçmeden itirazdan bir kart daha kırmızıdan atılıyor. kimse hakeme suç bulmasın kartlar penaltılar sonuna kadar haklı. futbolcu milletinde beyin yok yemin ederim, ben çıldırdım ekrandan
  • bazi futbolsevmezler icin fenerbahce maclarindaki penalti yorumlama algoritmasi:

verilen penaltida hafif de olsa suphe varsa: "bu nasil penalti? satilmis hakem, fenerasyon, hayirli isler"

hic suphe yoksa: "tayyip posteri, satilmis k.pasa, sike, hayirli isler"

fener lehine %99 penalti verilmediyse: "penaltiyla alakasi yok. oyna devam"

fener lehine %100 penalti verilmediyse: "eyyam, fener aleyhine de karar veriliyor algisi yaratiliyor, hayirli isler"

fenerin rakibine %10 penalti ihtimali olan pozisyona penalti verilmediyse: "satilmis hakem, fenerasyon, hayirli isler"
  • adam maçkolik’e giriyor, 2 penaltı 1 kırmızı verildiğini öğreniyor sonra buraya gelip hayırlı işler yazıyor.
  • saat 20:30'da başlayacaktır.

amk yerinde iki ay önceden başlığı parsellemeyi biliyorsunuz, bi zahmet edit yapıp da insan gibi bilgi de ekleyin.
  • bu sezon izlediğim en kötü, en dağınık, en güven vermeyen fenerbahçe.
    geçen senenin fenerbahçe'sinden bir sahne izliyoruz resmen.
    - savunma yerlerde, her gelen topta tedirginlikten pozisyon veriyorlar
    - orta saha top yapmaktan aciz, sürekli geri veya kanattaki adama oynuyorlar
    - hücum hattı korkunç. ne adam akıllı kanat oyunu, ne göbekten oyun, ne ceza alanında çoğalma, onlar da savunma gibi kaptırmaktan korkuyorlar ve rezil oynuyorlar.

özetle,
    kruse ve emre'den biri olmadığı sürece sike sürülecek takım değiliz, şimdilik görüntü bu.
  • geçen sene başakşehir'in devlet desteğiyle zirvede tutunduğunu iddia eden galatasaraylılar, bu sene sırf fenere bok atmak için ligin en iyi oynayan iki takımının başak ve ts oldugunu söylüyor. olum harbi komiksiniz lan.
  • 2. penaltı net penaltı da asıl ilginç olanı sarı kartı olan adam hakemin dibinde hakemi alkışlar mı? bunun sarı kart olduğunu bilmeme ihtimali de yok. ilginç.
  • ulan bir futbol keyfimiz var el birliği ile canına okudunuz.
    galatasaraylıyım maçı izliyorum. penaltı oldu ilk tepkim "ulan fb kollanıyor işte bu kadar bariz yapılmaz.kesin bir piçlik var."
    pozisyon tekrarına bakıyorum bariz penaltı.
    kartlara bakıyorum evet haklı.
    2. penaltıya bakıyorum bariz penaltı.

ama öncesinde hep bir ön yargı. neden çünkü öyle gergin bir ortam oluştu ki kesin fb kollanacak. fener tertemiz bir galibiyet aldı. ha kasımpaşa yetenekli olsa güzel pozisyonlara girdiler iş değişirdi.

sonuçta fb kazandı herşeyi de boklamayın artık..
  • (bkz: istisnasiz her maca sike diyen gerizekali)

parti kursalar baraji gecerler yemin ederim.