şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçemizin kasımpaşa'ya 6 tane çakıp gs'ye selam çakacağı maçtır.
  • gişe,devir,bilet vs muhabbetinin yapıldığı maç başlıklarından biri.
  • fenerbahçe'nin güle oynaya yenmesi gereken bir maç olarak görüyorum kasımpaşa hiçbir tehdit unsuru barındırmıyor yani bi alanya,malatya, ya da kayseri değil.

dipnot:4 kasım 5 kasım galatasaray 7 kasım
  • maalesef puan kaybımızı garanti görüyorum. bizim olayımız yani kapasitemiz anlaşıldı. başka mermimiz de yok.
    mutlaka gol yeriz. atar mıyız onu bilmem. iki tane takıma beş atıp akabinde lig sonuncusu iki takıma birer tane bile atamayan takımın işi tesadüfe kalmış demektir. beşler yanıltıcı demektir. ersun yanala da takıma da güvenmemek lazım demektir.
    fener bu neticede. çok nadiren yüzünü güldürür adamın. gerçi hala alışamadık buna ya.
  • 3-1 fenerbahçe galibiyetiyle sonuçlanır.

goller muriqi, moses, serdar.

maç sonu editlerim.

edit: bence başarılı sayılır, nerdeyse tutmuş.
  • fener'in affı olmaz vurur geçer. hatta ilk yarıdan da öne geçecektir. geçen kayserispor maçında kaçırdıkları goller akıllarından çıkmaz. erkenden fişi çekmesini bekliyorum ersun hoca'nın.

şöyle denedim: https://eksiup.com/p/97289356h27f

başarılar fener'e.
  • çok tehlikeli maç, kasımpaşa formda, bizim ne halt yediğimiz belli değil.

iyi oynuyoruz ama gol yok.
    önüne gelene domalan lig sonuncusu ibneler kalemize 3 kere gelip birini atıp bizi yenebiliyorlar.
    kondüsyon olarak da öyle kimseyi ezdiğimiz falan yok, hani ersun'un en büyük özelliğiydi ya bu...

velhasıl, taraftar gazıyla ilk 15 dakikada golü attık attık.
    yoksa kasımpaşa bizi uyutup araya 3 top atar, biri gol olur, ondan sonra biz o gölü anca 83'de falan çıkartırız, öyle de biter...
  • rodrigues’ten gol beklediğim maç. kendini affettirmeli. vedat da atmalı tabiki zira o atmadan kazanamıyoruz.
  • yalı bebesi o kadar çok ağladı ki maça ali palabıyık'ı vermek zorunda kaldılar. fanatik fener'li ali takımını üzmez. bütün takdir haklarını fener'den yana kullanıp 3 puanın kolay alınmasını sağlayacaktır.
  • ilk golü bulamazsak puan vereceğimiz bir başka maç. takim güzel oynasa da kapanan takımlara karşı gol pozisyonu yaratamiyoruz. anadolu kulüplerinin futbol katili "erken gol atıp 11 kişi kapanayim" anlayışıyla mücadele edebilmek için ilk golü atmamız ve onları "beraberlik golü atıp öyle kapanalım" düşüncesiyle açık oynamaya zorlamamız gerekiyor. bu sene anadolu kulüpleriyle olan neredeyse tüm maçlarımızda aynı şeyi yaşıyoruz.