• isla'nın kasımpaşalıya yaptığı hareket net penaltı. hatırlayın muslera'nın dirara yaptığı hareketi ve fırat'ın haklı olarak penaltı verdiği pozisyonu.

paşa'nın kırmızısı ağır karar ama verilebilir.

ozan'ın pozisyonu bence penaltıyla alakası yok. eğer buna penaltı diyorsan hırsız burak demeyeceksin. bunun adı emek hırsızlığıdır. aynı pozisyon bjk ya da fb ye verilse ortalık inlerdi.

bunlar dışında maçı iyi yönetti hakem. skora etki etti mi etti ama bu sene belli ki, fener maçları böyle geçecek. ben daha kötü bekliyordum esasen hakemi. tebrikler fenerbahçe'ye.
  • başlığa giriyorsun, iki analiz okumak için. içerisi it dalaşına dönmüş. 5 entry’den 1inde okunacak içerik bulabilirsen ne ala. vallahi kendi bokumuzda boğuluyoruz ya.
  • iyi bir beşiktaşlı olan ben maçın 3 dakikalık görüntülerini izleyince hakemin pozisyonları doğru yorumladığını söyleyebilirim. 90 dakikalık yönetiminde neler yaptığını bilemiyorum.
  • şu berbat oyuna rağmen maç fazlasıyla lider olduğumuza göre iyi oynasak nisanda şampiyonuz.
  • kasimpasaya koyuyoruz digerleri hopluyor. birbirinin altina yatmaya alisik olanlar basliga kusuyor.
    tanim: muhtemelen sezonun en kotu oyunu ile kazandigimiz mactir.
  • haklı iki penaltı ve kötü olmasa da iyi olmayan bir oyunla kazandık. moses, isla ve hasan hala çok eksik. diğer oyuncular da rolantiye alınca sonuç biraz böyle oluyor. geçen maç istatistiklere tecavüz etsek de yenildik. hem de lig sonuncusuna. bu nedenle tabelaya bakarım.

özellikle arkada 4'lümüz hala evlere şenlik. bir türlü oturtamadık ve saçma goller yeme özelliğimiz kaldığı yerden devam ediyor. ha ligde kim top oynuyor, hiçbiri.

son söz ersun hocaya. biz bu aykut kocamandan neden nefret ettik? sadece defansif oynuyor diye değil. oyunculara takması, yeniliklere ve değişikliklere kapalı olması, elinden gelse 11 ön libero oynatmak istemesi, yaslanma huyu ve golü değil defansı düşünmesi. bu pis huyları sen de edinmeye başladın. biraz da tandemin boktanlığı ve üzerindeki şampiyonluk baskısı buna sebep oluyor diye düşünüyorum. kendini bozma hoca. biz seni ersun hoca olduğun için sevdik. kendin gibi ol, kendin gibi oynat
  • ulan orospu çocukluğu yapmayın bir kere de. iki pozisyon da net penaltı ne çok ağladınız
  • şaibesiz kazandıkları maç yok . çok illginç
  • --- spoiler ---

(bkz: #97550114)
    --- spoiler ---

yarıda yazdığıma ekleme olarak geçen hafta emre'nin sakatlanarak oyundan çıkmasına neden olan pozisyonun benzerini isla yaparak direk kırmızı yedi. poziyon doğruydu. geçen haftaki pozisyon yüzünden emre yoktu. geçen haftaki hakem gülerek "oyna devam" demişti.

emre 'nin yokluğunda maç zora girdi. bir daha emre ve kruse'nin iyileşmesi ile en azından düzgün yönetilen bir maçta fenerbahçe böyle bir oyun oynamayacaktır. fenerbahçe maçı kazandıysa şans sayesinde. kasımpaşa ilk yarının sonun yazdığım gibi gol veya goller bulabilirdi.
  • geçen hafta penaltılarımız verilmedi diye ağlayıp bu hafta iki tane penaltı alan fenerbahçeliler bu galibiyete seviniyorlarsa futbol anlayışlarını gözden geçirmelerini tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap