şükela:  tümü | bugün
  • penaltı işte amk başlık niye açıyorsun. geç sahaya seninde gazını alsınlar
  • amına koyim fenerlisi beşiktaşlısı galatasaraylısı trabzonlusu her hafta birinize operasyon yapılıyor dimi. kumpas var her hafta size operasyon yapıyorlar. bi bitmediniz amk paranoyakları.
  • penaltıdır.

lobicilerin gazı alınsın diye penaltı olan pozisyona penaltı çalınmasın mı amk?
  • net penaltı (fbli değilim)
  • 2 pozisyon da kabak gibi penaltı, hangi ligde hangi takıma yapılsa verilir bu pozisyonlar bırakın boş yapmayı.

gs:not
  • şey demişler adamın dizi ozana çarpıyor ama kasti değil ajdjsjs ben de mesela götünü siksem ama kasti olmasa kızmazsın di mi ajdjsjs

penaltı kere penaltı aq. adam resmen topun kontrolünü sağlamış olan oyuncunun dizine vuruyor. ben senin dizine öyle vurayım havaya zıplarsın götveren.

trollüğün de anasını siktiniz vasat çapsız himmetçiler.
  • penaltı olmadığını iddia eden altızade kedilerin açıp doluştuğu başlık.
  • ayak takımı futbol izlerse böyle cahil yorumların ve hatta başlıkların olması gayet doğaldır.

algı kastığını zanneden bu gibi cühela ayak takımı algıyla orgazm olacak kadar kendinden geçmişler.

fazla takılmadan engeli basın geçin. zamandan tasarruf edin.
  • artık büyük takımların aldığı haklı, haksız bütün penaltılar, kartlar, fauller, kornerler hatta taçlar tartışılıyor. şu net penaltıyı burada konuşmaya sıkılmıyor musunuz gerçekten? iyice boka sardı.

not:beşiktaş
  • ilk penaltı için açılmış olan başlıktır, ozan'ın ayağına ceza sahası içerisinde müdahele var, ozan'ın ayağı kırılmıyor ve maça devam edebiliyor. gerçi kırılsa da fark etmez, sonuçta penaltı değil. ikinci penaltı ise, gelen ortada top kasımpaşalının havada kürek gibi açık olan eline çarpıyor. ceza sahasında elleri açık iken top gelirse penaltıdır. ama bu kural fenerbahçe için geçerli olmamalı, en azından ben beyzbol sahalarında böyle bir penaltı görmedim. palabıyık talimat almış olmalı. ah ulan fener nelere kadirsin, rakiplerine futbolun kurallarını unutturuyorsun.