şükela:  tümü | bugün
127 entry daha
  • tertemiz maç. hakemin verdiği neredeyse her karar doğru. aklı selim her takım taraftarı aynı şeyi söyler, söylemiş de zaten.

ama her geçen gün bu ülkede futbol o kadar kirleniyor ki her şeyin altında insanlar bir şey arıyor.

ha desen ki fenerbahçe oynadığı oyunla bu maçı kazanmayı hak etmedi eyvallah. ama sırf bariz 2 penaltı pozisyonunu saçmasapan burada tartışacaksan bir zahmet başka yere siktir git.
  • birincisi penaltı değil penaltılar.
    iki pozisyonda penaltı değildir ancak fenerbahçe’nin kadrolu hakemi ali palabıyık, sanırım ali koç’un bahsettiği kurgu içerisinde tereddütsüz beyaz noktayı göstermiştir.
  • ilk penaltı için açılmış olan başlıktır, ozan'ın ayağına ceza sahası içerisinde müdahele var, ozan'ın ayağı kırılmıyor ve maça devam edebiliyor. gerçi kırılsa da fark etmez, sonuçta penaltı değil. ikinci penaltı ise, gelen ortada top kasımpaşalının havada kürek gibi açık olan eline çarpıyor. ceza sahasında elleri açık iken top gelirse penaltıdır. ama bu kural fenerbahçe için geçerli olmamalı, en azından ben beyzbol sahalarında böyle bir penaltı görmedim. palabıyık talimat almış olmalı. ah ulan fener nelere kadirsin, rakiplerine futbolun kurallarını unutturuyorsun.
  • ikisi de net penaltıdır, düşmanlık güderek saçma sapan yorumlar yapıp durmayın gerçekten baydınız...
    not : gs
  • ikisi de net penaltıdır.
    tartışacaksanız kasımpaşa’nın ilk golünden önceki el pozisyonunu tartışın.
  • ben ilk penaltıya pek inanmadım yalan yok ama tv'lerde genelde doğru karar denildi o yüzden iddali değilim, ikinciye hakem vermeden penaltı dedim o yüzden tartışmaya kapalı.
    6s
  • ıkisi de buz gibi penaltidir. biz kendimize bakalim sut cekmeden gecen hafta 2 gol attik adamlarin kac haftadir penaltisi verilmiyor ali palabiyik ligdeki en kaliteli hakemlerden biri

not: gs
  • ikisi de tertemiz penaltıdır. ayrıca hakem güzel maç yönetmiştir.

not: galatasaray.