şükela:  tümü | bugün
  • ikisi de penaltı. sarı kartı varken hakemi alkışlayan mal da kırmızı gördü.

komedi evet. sen yılda milyon eurolar kazan ama sarı kartın varken git hakemi protesto etmek için alkışla.
  • penaltılar doğru, kart doğru.

sonuç olarak olmayan komedi.

not: ****
  • eğer kasımpaşalı futbolculara verilmeyen kartlardan dolayı yaşanan komediyse kastedilen başlık doğru
  • kadıköyde oynanan tiyatroyu maçtan önce yazmıştım. ne fenerbahçe ne de hakemler beni yanılttı.

(bkz: #97545756)
  • 6 kasım'da madrid'de yaşananlar kadar komik olmayandır.
  • geçen hafta ali koç beinsports'ta güntekin onay'ın konuğu olmuştu, orada 3 temmuz sürecine gelmişti konu. maddi zararımız oldu falan filan dediğinde, güntekin onay da tazminat davası falan düşünüyor musunuz gibi birşeyler sormuştu, ali koç da devletle aramızda tazminat falan olmaz, vatan millet edebiyatı yapmıştı biraz tff için, ama bir şekilde helalleşeceğiz diyelim. şeklinde konuşmuştu. ben şahsen bir futbolsever olarak çok rahatsız oldum o cümleden orada.

tanım: "bir şekilde helalleşicez" reyizin nasıl helalleşeceklerini az çok anlamamıza vesile olan maçtır.
  • hahaha vedat muriç piçine bak sen. tam bir tiyatro oyuncusu olmuş. aferin lan tam şikebahçeli olmuşsun
  • kasımpaşa lime lime doğranmaktadır.
  • adamlar omuz omuza şampiyonluğa diyordu ama yanlış slogan bulmuşlar.doğrusu penaltı ata ata şampiyonluğa olsa daha iyi olabilirmiş.