şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle

ekran görüntüsü

bu haberde emeği geçen herkesi allah'a havale ediyorum. her gün "bir insan ne kadar vicdansız olabilir?" çıtamı yükseltiyorlar.

edit: haber linki kaldırıldı. aratıp bulabilirsiniz.
  • yalan haber kıstasında her gün yeni rekorlara imza atan tuvalet kağıdının haberi. sallamıyoruz.

edit: atatürk ile gözlerimizi yaşartan bir paylaşım
  • bu gazetede haber yapanların ve okuyanların karakterini eşşekler silksin.
    bir de destek çıkanlar olur. gelin lan yeşilde bekliyorum. okkalı küfürler hazırladım size.

t: o. çocukluğu haberciliğinin kanıtı olacak bir haberdir.
    edit: analara yazık olmasın, karakterlerine söveyim.
    yoğun istek üzerine: götümüze girebilir ihtimaline karşı bir şeyler değiştirdim.

ekleme:
    bu 4 kardeş dinsizlikten intihar etti demek ahlaksızlıktır, karakter yoksunluğudur. ne siz buna karar verebilirsiniz ne de ben karar verebilirim.
    bu ak-itlerin olayını da biliyoruz. toplumu yozlaştırmaya çalışıyorlar. gelen kutum benim yukarıda yazdığım entrynin misliyle küfür dolu ve neredeyse hiçbiri bana etmiyor(var bir kaç tane mal), tüm küfürlerin gittiği yer belli. ne yazık ki, adamlar hedefine ulaşmış oluyor. tepki çekerek sansasyon yaratmaya çalışıyor bu aptal sürüsü.
    gün gelecek hesabını verecekler ya da fetöcü kardeşlerinin yanına hicret edecekler.
    allah yalanlarınızı ve iftiralarınızı kabul etsin götsuratlılar.
  • müslümanların gazetesi. ben bu gazeteyi destekliyorum. islam'ın gerçek yüzünü gösteriyor.

edit: senin akitçilerden ne farkın kaldı, islam bu değil diye mesaj çeken arkadaşlar.. islam tam manasıyla budur işte. bu gazetenin sizi şoke eden her haberi, benim açıp okuduğum kuran'ın gerekliliklerine uygun bir yaklaşımdadır. anlıyorum, laik bir cumhuriyetin içeriside, ailenizden aldığınız "iyi insan olma" temalı, "eden bulur" vizyonlu bir inancınız var. bu inancı da islam ile özdeşleştiriyorsunuz. ama bunun adı islam değil. islam'ın ne olduğu kuran'da açık ve net şekilde yazıyor. size tavsiyem, kuran'ı okumanız.

edit2: öncelikle bundan daha yalın bir tanım olamazdı, tebrikler diyen arkadaşlara teşekkür ederim. küfür ve aklı sıra alay edenleri tam bir müslüman örneği oldukları için tebrik ederim. "gel, tartışalım" babında yaklaşan arkadaşlara da şunu söylemek isterim. benle tartışmanıza gerek yok.. kendinizle tartışın.. yani sorgulayın.

edit3: güzel bir mesaj geldi. bunu da okumanız gerektiğini düşündüğümden buraya alayım dedim: - o "eden bulur" düşüncesi, evrensel ahlak ve adalet anlayışıydı, türk tipi; belki de "protestan" müslümanlığın nüvesi olacaktı. maalesef olmadı... "bizimki" şu anda "anglikan"müslümanlık. (tırnak içleri, tırnak içindedir...)islam özelinde olmamakla birlikte, bazen sabit kalmak da entropi kuramını doğrulamada denek olmaya yarar. velhasıl, doğru tespit.. -
  • bir bakış açısıdır. her kesimin her olaya bakış açısı farklıdır. yeni akit kesiminin de bu tür vahim olaylara ne denli çirkin bir bakış açısıyla baktıklarını bir kere daha göstermiştir.
  • bunların inandığı allah'a inanmamış olmanın onuru bana yeter diyorum.

edit : kitaplığımda daha önce bulunan ve okunmuş olan 'kör saatçi' ve 'tanrı yanılgısı' kitabını ödünç alıp getirmeyen ve getirmeyeceğine artık emin olduğum kuzenime buradan selamlarımı yollamakla birlikte! bana kitaplığımın nadide eksiklerinden olan kitapları hatırlattığın için teşekkürler ak it sayende hatırlayıp edindim. şimdi yazarın okumadığım kitaplarını da okumuş olacağım.
  • (bkz: yobazların cehennemlik olması.)
    yazık lan insanlar canlarına kıymış yaptıkları habere bakın.
  • haber linkini değil ekran görüntüsünü tıklayın. bundan da prim yapmasınlar.
  • gerçek mi bu? böyle bir vebali kim ister, nasıl kabul eder? ınanan biri olarak, iliklerime dek titredim.